.Seznamte se s novou značkou vlasové kosmetiky Lee Stafford! A buďte jednoznačně sexy!

Jak tato nová vlasová kosmetika vnikla?

growLEE, londýnský vlasový stylista, trendsetter (člověk určující trendy), majitel salonu CUT (střih), kam chodí ten, kdo je IN, byl nespokojen s mnoha vlasovými přípravky, které používal, a proto vytvořil vlastní řadu pečujících a stylingových přípravků, která je stejná jako on = šokující, sexy, trendy...
Jeho záměrem bylo, aby každý mohl DOMA pečovat o své vlasy na úrovni profesionálních salonů. Trvalo téměř tri roky než navrhnul, vytestoval a zdokonalil do absolutní kvality přípravky Lee Stafford.

Cílem bylo vytvořit značku, která je kvalitní, jedinečná a se kterou se muže ztotožnit: optimální péče, individuální styling a důraz na úpravu. A to se povedlo.

Lee Stafford výrobky přináší profesionální kvalitu a mnohostranné použití: zkrotí nepoddajné vlasy, dodají lehkosti těžkým vlasům, přidají objemu vlasům jemným, vylepší přirozené vlny... A navíc zanechávají ve vlasech úžasnou vůni.

  • Jak pečujete o své vlasy? Používáte ochranu? :) Ochrana je lepší než léčba!
  • Jaká je revoluční péče o vlasy z dílny špičkového stylisty Lee Stafforda?
  • Používejte ochranu před: Smogem, sluncem a chlórem, před nánosy jiných přípravků, před centrálním topením a klimatizací, vlhkostí, mastnými kořínky, roztřepenými konečky?
  • Jaké přípravky doporučuje kosmetika Lee Stafford?

HAIR THAT NEVER GROWS Ochranu před VLASY, KTERÉ NEDOROSTOU
(HAIR THAT NEVER GROWS )

growVlasy, které nikdy nedorostou...

Chcete delší ci dlouhé vlasy a pak je kvůli špatné kvalitě musíte ostříhat? Tato kúra podporující kvalitní růst vlasů obsahuje trichogenický komplex urychlující růst a Kreatine + provitamin B5 (Panthenol) podporující kvalitu vlasů.
Doporučujeme: Nanášejte přípravek do umytých vlasu před aplikací kondicionéru!!! Po umytí vlasů vmasírujte do vlasu množství přípravku cca velikosti vajíčka a ponechte působit 5 minut. Opláchněte a naneste kondicionér jako obvykle. Nanášejte po každém mytí vlasu, dokud se kvalita vlasů nezlepší.

SERUM CLIMATE CONTROL Ochrana pred SLUNCEM & CHLÓREM
(SERUM CLIMATE CONTROL)

growSlunce a chlór poškozují vlasy a barvu. Tento přípravek obsahuje UV pohlcovač kombinovaný s triem požíračů volných radikálu. Chrání vlasy v létě i v zimě.
Doporučujeme: Naneste přípravek do vlhkých i suchých vlasů. Aplikujte stejně často jako opalovací krém.

TMEL NA VLASY
(Messed Up)

growTmel pro tvorbu nekonformních trendy účesu. Divoký, ale strukturovaný vzhled. Odděluje, formuje, dodává účesu pevnost a flexibilitu.
Doporučujeme: Malé množství tmelu promnete v dlaních a poté jej naneste do vlasu od kořínku ke konečkům, aniž byste vhled v zrcadle kontrolovali. Pak pomocí prstu (a zrcadla) upravte.
A nezapomeňte: můžete přidávat, ale ne ubírat! Aplikace na vlhké vlasy oddělí jednotlivé pramínky ještě lépe.
Výsledný efekt: formuje a odděluje jednotlivé prameny vlasu, krásně voní.

HUMIDITY Ochrana před VLHKOSTÍ a nežádoucímu zvlnění vlasů
(HUMIDITY)

growVlhký vzduch vlní vlasy, a to nikdo nemá rád.
Doporučujeme: Rozprašte přípravek na vlasy ze vzdálenosti cca 30 cm. Aplikujte vícekrát během dne a noci, aby vlasy zustaly stále stejně hladké.

SUCHÝ ŠAMPON
(Dry Shampoo)

Suchý šampon, který vlasy osvěží a vzpruží, BaBy! Unikátní suchý šampon pro mastné kořínky ve spreji, pomocí něhož si své vlasy umyjete kdekoliv a kdykoliv chcete a potřebujete. Bez vody a fénování.

growDoporučujeme: Sprej nastříkejte 16 cm od kořínku vlasu, které potřebují zrevitalizovat. Suchý šampon obsahuje rýžový prášek, který v podstatě vytáhne „mastnotu“ z vlasu, nasaje ji a pak se snadno z vlasu vykartáčuje...

Výsledný efekt: prodlouží čistý vzhled vlasu bez umytí, bojuje s mastnými kořínky, osvěžuje, čistí a revitalizuje vlasy, krásně voní.

Poslední novinkou jsou žhavé zásahy HOT SHOTS, které pečují o pokožku hlavy. Na podzim Lee představí i žehličky a fény! Máte se na co těšit.

Více o této kosmetice se dozvíte na těchto stránkách.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíček s produkty Lee Stafford, které budeme moci otestovat!

Reklama