bralet.jpgFoto: Shutterstock

Černá krajka

Krajkové prádlo nikdy nevyjde z módy. Když se navíc naučíte, jak ho nosit tak, aby bylo vidět, a přitom zůstalo vkusné, stane se z něj velmi výhodná investice. Během letních dní můžete krajkovou podprsenku decentně odhalit, třeba ve výstřihu halenky. Velmi dobře vypadá i k vysokým kalhotám pod zapnutým elegantním černým sakem. Pokud se ale nestydíte a chcete se trochu odvázat, můžete ho i rozepnout.

5f18245010ef9obrazek.png
Tezenis 499 Kč/ Astratex 719 Kč / Etam 499 Kč

Pastelové tóny

Kombinace tylu nebo jemné krajky v různých tlumených barvách podprsenek je ideální na teplé dny. Nejen, že jsou prodyšné a pohodlné, ale zároveň ukážete, že víte, co se aktuálně nosí. Stejně jako černou krajku toto prádlo neskrývejte. Hodí se pod volné košile, vzdušné šaty nebo halenky.

5f1824f5d46d6obrazek.png
Tezenis 279 Kč/ Etam 559 Kč /  Astratex 949 Kč

Sportovní styl

V horkých letních dnech se cítíme dobře ve všem, co je pohodlné a nikde nás neškrtí. Proto jsou sportovní podprsenky stále populárnější a většina z nás je ráda obléká i na běžné nošení. Díky tomu, že dnes vypadají velmi dobře a u spousty z nich vlastně není snadné určit, zda se ještě jedná o podprsenku, nebo o krátký letní top, dají se jednoduše kombinovat se všemi styly. Velmi dobře vypadají tyto podprsenky se sukněmi či kalhotami se zvýšeným pasem.

podprdyyy.jpg
Etam 245 Kč/ About you Nike 1049 Kč / Zalando 1370 Kč

Stylové pyžamo

Pyžamo už dávno nepatří jen do postele. Lehké saténové košilky a tílka jsou na léto jako dělaná. Zkuste je zkombinovat s džínami, sukní nebo elegantními kalhotami. Zajímavě také vypadají, pokud vytvoříte chytrý kontrast materiálů. K lehkému hedvábí například zkuste kožený křivák nebo košilku přepásejte širokým páskem. Díky mnoha různým kombinacím si tento letní trend určitě rychle oblíbíte.

5f18263d9fcd4obrazek.png
Lascana 579 Kč/ Astratex 1399 Kč / Etam 395 Kč

Reklama