Šaty, které si oblečeme, či spodní prádlo bývají naší ozdobou, ale mohou být i průvodci obtíží. Nevhodně zvolené, těsné oblečení, syntetické spodní prádlo jsou často příčiny obtíží s vaginálními mykózami. Řešením je širokospektré antimykotikum Canesten®. 

 

Společenská sezona přichází a pro většinu z nás je to znamením vytáhnout ze skříní šaty, které na sobě míváme právě jen párkrát do roka. Efektní, prudce elegantní, z materiálů, které ne vždy prospívají naší tělesné schránce. Pod krásný oděv náleží i krásné spodní prádlo. Kdo by odolal volání svůdných krajek ze syntetiky. A přitom právě nevhodné spodní prádlo bývá často příčinou narušení imunitního systému a porušení rovnováhy pH. Díky podráždění se kvasinky rozmnoží a dojde k následnému rozvinutí infekce.

 

Kvasinková infekce a vaginální mykóza patří mezi běžná onemocnění a mohou postihnout kteroukoliv z nás. Canesten® nabízí snadnou léčbu, která se Vám přizpůsobí. Tak jako si můžete vybrat spodní prádlo, které vám padne, stejně tak si můžete vybrat i způsob a délku léčby vaginální mykózy, jež vám bude nejlépe vyhovovat. Canesten vám nabízí individuální formy léčby prostřednictvím vaginálních krémů, vaginální tablety nebo kombinaci vaginální tablety a krému k zevnímu použití. Zároveň si můžete určit délku léčby: jednodenní, třídenní nebo šestidenní, která se odvíjí od koncentrace léčivých látek. Zvolte si sama, jaký způsob léčby vyhovuje právě vám. Léčebný efekt je vždy účinný a rychlý. Canesten® je jediné volně prodejné antimykotikum obsahující kyselinu mléčnou, která pomáhá přirozenou cestou obnovovat narušenou mikroflóru.

Kyselinu mléčnou obsahují dva produkty Canesten, a to Canesten 1 vaginální tableta a Canesten Combi Pack, což je kombinace vaginální tablety a krému určeného k zevnímu použití. Posledně jmenované balení je vhodné i k léčení partnera prostřednictvím krému.

 

Samotná léčba je velmi jednoduchá, je s ní ale třeba začít co nejdříve, abyste se zbavila průvodních příznaků, jako je svědění či pálení. Pokud přesto váháte, jaký typ léčby je pro Vás vhodný, nebo trpíte netypickými příznaky, navštivte svého lékaře, abyste měla jistotu, že je vaginální infekce léčena správně.

 

Kvasinková infekce nás ohrožuje po celý rok. Kdo dnes nemá jako součást svého běžného oblečení džíny? Obepnuté, sexy kalhoty jsou přesně tím, čeho bychom se měly vyvarovat v první řadě. Volnější oděvy z přírodních materiálů jsou zastoupeny snad ve všech současných kolekcích návrhářů haute couture. Zkusme se proto inspirovat módními trendy, které prospívají i našemu zdraví.

 

Pro ty z nás, které přece jen podlehnou svodům nevhodného oděvu a objeví se u nich příznaky poševní mykózy, je na trhu výběr z širokého portfolia produktů Canesten. K dispozici je Canesten 1 vaginální tableta, Canesten Combi Pack a vaginální krémy s aplikátorem Canesten 3 nebo Canesten 6.

 

www.canesten.cz

 

Přípravky Canesten 1, 3, 6 a tableta přípravku Canesten Combi Pack jsou léky, určené k vaginálnímu použití. Krém přípravku Canesten Combi Pack je lék k vnějšímu použití. Přípravky Canesten obsahují léčivou látku clotrimazolum. Čtěte pozorně příbalovou informaci a instrukce, jak správně přípravky Canesten používat.