Za pomoci super objemové a prodlužující řasenky žádný problém!

dermacol

Nebyla k vám příroda štědrá a neobdařila vás dlouhými a hustými řasami? Nezoufejte, s novou řasenkou Excelence Super Volume & Lenght Mascara máte po starostech.

Odborníci z vývojových laboratoří Dermacol vytvořili speciální hustý a objemný kartáček, který každou řasu nadzvedne, vytvaruje a precizně oddělí. Navíc umožní hedvábně jemné krémové textuře přilnout k řasám od kořínků až ke konečkům a opticky je tak prodlouží a přidá jim po celé délce na objemu.

5 NEJ řasenky EXCELENCE SUPER VOLUME & LENGTH MASCARA

  • super objem a maximální prodloužení řas na dlouhé hodiny
  • perfektní oddělení řas
  • revoluční kartáček
  • hedvábně jemná textura pro zachování lehkosti a pružnosti řas
  • elegantní balení, díky kterému se řasenka stane stylovým doplňkem každé ženy

Dermacol EXCELENCE SUPER VOLUME & LENGTH MASCARA

dermacolSuper objemová a prodlužující řasenka, 229 Kč

Nechte své oči vyniknout! S řasenkou Excelence Super Volume & Lenght Mascara to bude hračka. Perfektně řasy vykreslí a zajistí jim jedinečný objem a maximální prodloužení na dlouhé hodiny. Skvělé je, že i po nalíčení si řasy zachovají svoji lehkost, pružnost a přirozený vzhled. Hedvábně jemná krémová textura se totiž stane doslova jejich součástí. K řasám dokonale přilne, nevytváří žmolky ani neopadává. Díky speciálnímu hustému kartáčku budou i ty nejkratší řasy dokonale zvýrazněny, odděleny a zafixovány do požadovaného tvaru. K dostání v sametově černém odstínu.

Reklama