5a7ad67b50b21obrazek.jpgAť už je den svatého Valentýna nebo úplně normální den v týdnu, pamatujte si, že bychom, my ženy, měly být připravené na všechno a od samotného základu. Co tím chce básník říct? Nepodceňujme sílu spodního prádla! To není jen potěcha oka pro naše partnery nebo milence, ale dokonalý nástroj k tomu, abychom si velmi jednoduše zvedly sebevědomí, cítily se krásné, sexy a přitažlivé, zkrátka jako bohyně.
Takže, zapomeňte na kalhotky a podprsenky ze sekce „mám své dny“, „na sport“, „jsem single a dlouho také budu“ nebo „můj chlap na to stejně není“. Vždy myslete na to, že se v první řadě chcete skvěle cítit vy sama a oblékáte se primárně kvůli sobě, ne pro své okolí. To neznamená, že musíte vyhodit celý obsah svého prádelníku, bohatě postačí, když dáte sbohem všemu, co má na sobě žmolky, je seprané, má infantilní obrázky nebo nápisy, nesedí nebo naopak plandá do všech světových stran. A pak už jen stačí objevit prádlo, které bude to „vaše“.
prad1.jpg


A co takové prádlo ještě umí?

  • Zajímavě řešená ramínka nechte klidně lehce vykukovat z trička nebo svetru, je to dokonalý kontrast.
  • Nebojte se obléknout si pod bílou košili barevnou krajkovou podprsenku (červenou, bordó nebo třeba černou). Opět nechte jen maličko vykukovat. Méně je v tomto případě více.
  • Kalhotky jsou jen pro radost vaši, nikdy je nenechte viditelné svému okolí.
  • Sáhnout po sexy prádle neznamená, že musíte mít podprsenku s ultra velkým push-up efektem a šňůrková tanga. Naopak, klidně sáhněte po klasických krajkových kalhotkách s vysokým pasem nebo podprsence bez kostic a výplně.
  • Nic nepřehánějte, přesto se nebojte prodat svou ženskost. Rozhodně to stojí za to.

prad2.jpg

Ceny prádla v korunách: 1619 Kč, 795 Kč, 468 Kč


Mohlo by vás také zajímat:

Uložit