Už se to blíží. Nekompromisně. Už jen něco málo přes měsíc nás dělí od největších svátků v roce. Možná už jste se zastavila, abyste popřemýšlela, co komu pod stromeček nadělíte letos. U svých drahých poloviček se leckdo pozastavil a přemýšlel o něco déle. Co darovat letos, abyste se neopakovala, abyste byla stále originální a udělala partnerovi radost? Poradíme vám.

Existují dárky, které můžete nadělit výhradně svému partnerovi, dárky, které můžete nadělit vám oběma, a dárky, které můžete nadělit sobě, a přesto z nich i on bude mít nemalou radost. Některé z nich však bude lepší nezaplést do rodinné oslavy a darovat v soukromí – jen vy a on. Alespoň tak můžete předejít zvídavým dotazům dětí a vyděšeným pohledům přítomných dospělých. Pokud se chystáte uspořádat štědrovečerní večeři ve dvou, žádný problém.

Netradiční pánské prádlo
Pokud máte oba smysl pro humor, můžete mu pod stromeček zabalit některý z mnoha modelů vtipného prádla. Ptákovinou doslova a do písmene je plyšové a dokonce i ozvučené spodní prádlo. Inu, rozhodně není na běžné nošení a nejspíš vás prádlo spíše rozesměje, než vzruší, ale takový účel nejspíš „zvířecí“ tanga mají.

V čem spočívá vtip? Když se muž nosící tento model vzruší, zapracuje jednoduchý mechanismus. Kohoutek vás na to upozorní zakokrháním, zebra zase zahýká. Otázkou zůstává, jestli se takto oděný muž vůbec dokáže vzrušit. Nepochybně se však najdou lidé, které ozvučené prádlo nadchlo. Zebrám, kohoutkům i dalším se na trhu daří. Pokud vás tanga zaujaly, vězte, že k sehnání jsou například v internetovém obchodě sexshop.cz za cenu 380 korun.

Pánské stimulátory
Zapomeňte na okoukané vakuové pumpy či nafukovací panny. Dnes se všechno zmenšuje. A často se zmenšuje i prostor v některých domácnostech. Mnohem skladnější a nenápadnější jsou všechny umělé tělesné otvory či dokonce vibrující ruce. S takovou výbavou vás delší odloučení rozhodně nezaskočí.

Ne každý je toho gusta, ale pokud ani jeden s erotickými hračkami nemáte problém, můžete překvapit originálním dárkem. Nevibrační hračky tohoto typu můžete v erotických obchodech zakoupit už od 200 korun.Za vibrační zaplatíte o něco více. Naším tipem jsou například umělá ústa za 749 korun, která si můžete prohlédnout zde.

Návleky na penis, gelové kroužky
Dalším velmi žádaným dárkem jsou také silikonové návleky na vibrátor nebo penis. Jsou velmi originálním zpestřením sexuálního života, ze kterého budete mít prožitek oba. Nepravidelný tvar návleku příjemně dráždí vaše intimní partie. Návleky jsou vyrobeny z nejjemnějšího silikonu. Materiál je elastický, takže návlek „dostanete" na všechno. V erotických shopech jsou k dostání od 120 korun za kus.
 
Gelové kroužky slouží podobně jako návleky na penis. Kroužek zajistí prodloužení erekce partnera a masážní výběžky na jeho povrchu stimulují vaše intimní partie. Některé kroužky mají také zabudovanou vibrační jednotku, čímž se prožitek z milování násobí. Jeden kroužek vás přijde přibližně na 400 korun.

Pomůcky BDSM
Bondáž je specifický druh erotických hrátek, kdy je jeden z partnerů (případně oba) spoután nebo znehybněn. Znehybnění může mít spoustu výkladů, od obyčejných pout přes obmotání těla lepicí páskou až po ozdobné vázání. Svazování bývá často doprovázeno i dalšími technikami, a proto vám i bičík může přijít vhod. Pouta i další pomůcky jsou neméně používanými nástroji při erotických hrátkách. Jsou výborným doplňkem, pokud se chystáte prožít netradiční milování. Už jen pouhá myšlenka na pouta u někoho může probouzet erotické fantazie. Spoutejte partnera a k televizi vám už nikdy neuteče.

Ceny jednotlivých pomůcek se pohybují v řádu několika stovek korun. Výhodněji pořídíte, pokud si zakoupíte rovnou celou sadu. Ty obsahují nejčastěji pouta či provaz, pásku na oči, a hodit by se vám mohl i bičík. Podobnou sadu seženete v obchodě hyperbobr.cz za 1200 korun. Takový dárek bude dárkem pro vás oba. Stejně jako set pro BDSM si můžete pořídit i jakoukoli jinou sadu erotických pomůcek.

Erotická masáž
Váš drahý určitě ocení dotek a erotickou masáž dvojnásob. A vy máte dvě možnosti. Udělat ji sama, a nebo koupit dárkový poukaz v jednom z masážních salonů. Můžete ho poslat na tantrickou masáž. Erotická tantrická masáž vám poskytne netradiční odpočinek od všedních starostí, který ve vás rozproudí vaši sexuální energii. Je to speciální druh masáže, který podporuje zvýšení sexuální potence, příznivě působí na citlivost a pohlavní funkce. Je vhodná pro každého, bez ohledu na věk nebo rodinný stav.

Doba trvání tantrické masáže je většinou 90–120 minut. Cena masáží je různorodá, nejčastěji se pohybuje kolem 2000 korun. Více informací o masáži i o tom, jak se objednat do kurzů tantrické masáže či přímo na masáž, naleznete zde.

Budete kupovat erotické dárky? Čím obdarujete letos svého partnera?