Chcete vědět, jak řasenka Sexy Curves tvaruje na těch správných místech? Podívejte se na jedinečný trojitě zakřivený kartáček, jenž má perfektní siluetu přesýpacích hodin. S takto tvarovaným kartáčkem dosáhnete neuvěřitelně sexy řas, jaké jste ještě neměla. Pružný fialový aplikátor se dvěma druhy štětinek zaručí smyslný look. Kratší štětinky dodávají objem a delší řasy natočí a oddělí jednu od druhé. Plnější kartáček pro plnější řasy!

Nové složení Lash Inflation bylo vyvinuto pro perfektní souhru s trojitě zakřiveným kartáčkem. Složení obohacené o kolagen, proteiny a vitaminy řasy posílí. Efekt krásných prodloužených, plných, tvarovaných a zvednutých řas vydrží skutečně dlouho. Jak jednotlivé štětinky pročesávají vaše řasy, bohatá krémová struktura velkolepě zesiluje jejich objem a zafixuje je ve správném tvaru až na 16 hodin. To vše vytváří úžasné plné řasy a úchvatný vzhled.

Neméně působivý je prémiový obal řasenky Sexy Curves. Díky svému tvaru, který stejně jako kartáček kopíruje linie ženského těla, ještě nikdy nebyl přitažlivější. Má sexy metalickou fialovou barvu, která je ozdobena čistě bílými písmeny. Dokonalým prvkem je charakteristická korunka RIMMEL London vyražená na uzávěru.

Nová řasenka Sexy Curves s trojitě zakřiveným kartáčkem od RIMMEL London. O 70 % více natočené řasy se svůdným plným objemem. Tohle jsou ty správné křivky. Live the London look.

Řasenka Sexy Curves 175 Kč / € 6,99* / 210,58 Sk

*Konverzní kurz: 1 EUR = 30,1260 Sk

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz