Dříve se lidé za dioptrické brýle styděli, dnes je tomu přesně naopak. Brýle se totiž staly trendy doplňkem. Navíc jsou zvláštním způsobem velmi sexy. Pokud si myslíte, že tomu tak není, podívejte se na známé muže, kteří brýle nosí. Rozhodně změníte názor.

johnny depp

johnny deppjohnny depp
Foto: Shutterstock.com

  • Americký herec Johnny Depp patří mezi nejznámější světové „brejlouny“. Idol mnoha žen po celém světě si potrpí především na kvalitní retro kousky, kterými doplňuje své neotřelé outfity.

brad pitt
Foto: Shutterstock.com

  • Hezounek Brad Pitt si sice libuje především ve slunečných brýlích značky Ray Ban, ale rád sáhne i po čirých sklech. Výrazné velké obroučky mu opravdu sluší, co říkáte?  

justin timberlake
Foto: Shutterstock.com

  • Dioptrické brýle jsou mimo jiné i perfektním módním doplňkem. Toho si je vědom i rozkošný zpěvák Justin Timberlake. Ten se nebojí vzít si brýle i na červený koberec.

richard gere
Foto: Shutterstock.com

  • Nestárnoucí fešák Richard Gere je dalším mužem, který nosí brýle velmi často. Oproti jeho kolegům však vsází na nevýrazný design. Co myslíte, jak by asi vypadal v extravagantnějším modelu?

brýle
Foto: Shutterstock.com

  • Robert Downey Jr. se dostal do povědomí diváků především svou rolí Charlieho Chaplina ve snímku Chaplin. Tento americký herec, zpěvák a producent velmi rád střídá módní styly, do kterých zahrnuje i brýle.

simon

simo bakersimon baker
Foto: Shutterstock.com

  • Australský sympaťák Simon Baker se proslavil coby Patrick Jane v seriálu Mentalista. Má velmi líbivou tvář, brýle mu opravdu sluší. Velmi často se s nimi objevuje i na slavnostních akcích.

hejlík
Foto: Profimedia.cz

  • I v českém rybníčku nalezneme hned několik mužů, ke kterým brýle neodmyslitelně patří. Jedním z nich je krasavec Lukáš Hejlík. Toho opravdu jen zřídka potkáte bez nich.

Bartoška
Foto: Profimedia.cz

  • Jiří Bartoška je bezesporu jednou z nejpopulárnějších osobností českého showbyznysu. K charismatickému Jiřímu výrazné dioptrické brýle neodmyslitelně patří. Jsou jeho doménou, tedy co se vizáže týče. Je to náš borec nakonec.

Čtěte také:

Reklama