seznam.jpg
Foto: Profimedia

Izabel Goulart je brazilská topmodelka,  kterou možná ne každý bude znát, ale až si prohlédnete její postavu a pocítíte ten sexappeal, který z ní sálá, rozhodně si ji zapamatujete. Muži z ní nemohou spustit oči a my se musíme přiznat, že se k nim přidáváme. Dnes slaví 38. narozeniny, takže je ideální příležitost věnovat trochu pozornosti této bohyni, která se objevila v žebříčku 100 nejsvůdnějších žen světa.

Mezi lety 2005-2016 spolupracovala s Victoria’s Secret a pracovala i pro známé značky Armani Exchange, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana nebo časopis Sports Illustrated Swimsuit Issue. Nejen ve zmíněných letech měla Izabel úžasnou postavu, kterou si udržovala cvičením, konkrétně jógou a správnou stravou. Dává přednost jídelníčku bez lepku.

profimedia-0378097971.jpg
Foto: Profimedia

Dnes si postavu udržuje a má ji možná ještě vypracovanější a přitažlivější než kdy dřív. Jak je vidět, při sportu se cítí jako ryba ve vodě. Jejími oblíbenými jsou pilates, posilování, běh nebo kickbox. Sama říká, že jí sport pomáhá nejen s udržováním postavy a zdraví, ale i psychické pohody.

Pokud se vám Izabel líbí a mrzí vás, že si nemůžete prohlédnout víc jejích fotek, stačí jít na sociální síť Instagram a vyhledat její osobní hashtag #BodyByIza.

Zdroj: Profimedia, Wikipedia, Ženy, Dailymail