David začal sérii tvořit před dvěma lety. „Dostal jsem nápad – ilustrovat populární mužské superhrdiny v klasickém stylu plakátů, podobně jako Elvgren a Vargas,“ řekl pro server Bored Panda umělec, který následně svá díla prodává. A zájem je o ně prý veliký.
 
„To, co miluji na vintage stylu a myslím, že je na něm přitažlivé, je ta hranice mezi erotikou a komedií. Je to dost sexy, abyste se začervenali, ale zároveň vtipné, abyste to nebrali tak vážně,“ myslí si. „Vždycky existovala spousta umění zobrazující skandálně oblečené ženy, tak proč to stejné neudělat s některými z největších fešáků Marvelu,“ směje se David.
 
Jeho série začala nejoblíbenějšími postavami MCU jako je Thor, kapitán Amerika, Dr. Strange, Iron Man apod. „Poté jsem začal dělat ty, o které mě lidé nejčastěji žádali. Třeba Lokiho a Buckyho,“ říká. Nedávno však od Marvelu na chvíli upustil a vzal si do parády Aquamana, který je postavou DC Comics. „Mám pár nápadů pro dalších několik postav z Marvelu i DC, možná i z dalších společností,“ prozradil umělec, který svá díla prodává zájemcům.

 

Reklama