cam.jpg
Foto: The Independent/AFP/Getty

Striptérka z Oregonu Kelpie Heart dlouho přemýšlela o tom, jak se v době koronaviru uživit. Nakonec jí napadlo, že bude pracovat přes internet. Živou show dělá z domu jednou týdně a sama říká, že nárust zájemců je za posledních 14 dní obrovský.

Zároveň si ale stěžuje, že se mnohem častěji dostává do nepříjemné konfrontace s muži, které se mnohem hůře brání. Tvrdí, že ve strip baru bylo jednoduché muže odstrčit nebo okamžitě zakročil vyhazovač, ale nyní se útokům nemůže bránit. Po živém vstupu ji napadají muži ve zprávách a píšou ji nechutné výhružky.

Druhou variantou, jak si v nelehké době mohou striptérky vydělávat je web OnlyFans. Na něm si mohou založit profil, kde si určí členství. Nejde jen o zahraniční záležitost a využívají ho i české striptérky. „Válím se doma, užívám si volna a jen fotím. Na OnlyFans mám spoustu sledujících, hodí to tak dvacet tisíc měsíčně, z toho úplně v pohodě vyžiju,“ píše striptérka, která dříve pracovala pro erotický klub na Václavském náměstí. „Navíc jsem OSVČ jako tanečnice, takže dostanu těch 25 tisíc, o které jsem si už zažádala,“ dodává.

shutterstock-1704774436.jpgFoto: Shutterstock

Vypadá to, že uživit se jako striptérka z domu není tak nemožné, jak si někteří lidé myslí. Velkou měrou k tomu přispěl pokrokový web, kde se za nahá těla i polonahá těla na rozdíl od Instagramu platí. Navíc českým striptérkám, které poctivě platily daně, teď přistane na účtu finanční pomoc.

Reklama