Fantazii, chuť na sex, chuť se ptát, chuť experimentovat, chuť udělat radost sobě, chuť udělat radost partnerovi, odhození pochybných zábran, ničím nenahradíte.

Sexshopy jsou plné různých druhů vibračních, nafukovacích, měkkých, tvrdých, malých a obrovských vibrátorů a všelijakých kolíků. Nalezneme také spoustu pomůcek pro dráždění poštěváčku ... opět vibrační, podtlakové, či jen pasivně dráždící. Dráždítka anální růžičky, svěrače. Pánům různá škrtítka, či vibračni pásečky pro kořen penisu, či oblast prostaty. Různé svorečky pro prokrvení stydkých a malých pysků, svorečky na bradavky. I vibrátorečky či podtlaková dráždítka bradavek jsou k dostání. Zřídka, ale přeci jsou k sehnání i přístroje pro elektrostimulaci. O všelijakých gelech, olejíčcích ani nemluvě. Ale o těchto prefabrikovaných věcech snad někdy příště.

Dnes chci napsat o pomůckách, které jsou kdekoliv po ruce.

 • Obyčejný šátek je pomůcka dostupná a neuvěřitelně variabilní. Např. zavázat partnerovi oči a nechat jej vydat se na cestu po svém těle poslepu. Sami si užijeme opatrných doteků a partnerovi dopřejeme mnohem intenzivnější hmatové vjemy ...
  A to nemluvím o tom, vezmeme-li partnerovu ruku a sami jej po cestě vedeme. Můžeme tak krásně ukázat své erotogenní zóny a způsob, jak na ně. Nejen hmatové vjemy jsou zajímavé. Mezi partnery může zajiskřit jakýsi zvláštní pocit důvěry. Dát i přijmout takovou důvěru může být velmi silný erotický zážitek.
  Dát i přijmout překvapivé, nečekané. I ke spoutání rukou se může šátek hodit. Byť třeba jen formálnímu. Někomu může být pocit bezmoci velmi příjemný a někdy jde jen o dar soustředění se výhradně na své prožitky a pocity. Nemohu se přímo aktivně účastnit (ovšemže aktivity je přítomno přehršel ... ale jiné) a tedy nemusím. Mohu se krásně bez zábran podat svým vjemům. Natož když se obojí zkombinuje. Není vždy jednoduché dát tak obrovský dar důvěry, a není proto zanedbatelné ani množství adrenalinu. A přijímání takového daru rovněž umí zrychlit dech.
  Šátek se dá použít i jen na hlazení a něžnou masáž. Obzvláště máme-li šátky dva s odlišnou strukturou. Partnera požádáme, aby si lehl třeba na břicho a jemně hladíme záda. Po chvilce něžného hlazení a uvolnění můžeme místo dlaní použít k pohlazení šátky ... hezky celou plochou pomalu táhneme šátek po zádech. Nejprve třeba ten s hrubší strukturou a posléze jemný chladivý hedvábný ... záda, zadek, stehna ... dle znalosti partnerových citlivých zón.

 • Rovněž z provázku se dá nadělat spousta zajímavých pomůcek. Nejen ke svázání se dá použít. Podvázaní penisu může pomoci k mnohým netušeným zážitkům. Lehký tlak při podvázání v oblasti kořene a nebo i po délce penisu může být velmi vzrušující. Podvázání také pomůže zvýšit a udržet erekci. Zajímavě uvázaný věneček u kořene způsobí při dorážení podstatně silnější dráždění kolem poševního vchodu a samozřejmě na poštěváčku. Nehledě na spousty něžných doteků při vázání takového věnečku. Kolik legrace se užije třeba jen při umotání nějaké síťovinky na varlatech z jemného provázku ... opět třeba jen pro ozdobu a nebo samotné motání a nebo třeba opět zvýšení dráždivosti při sexuálním styku.
  Pro dámy se dají nějakou šňůrkou lehce podvázat bradavky či celá prsa. Opět třeba jen za účelem samotného motání a her s tělem, nebo přímo pro vyvození tlaku a zvýšení citlivosti a vzrušivosti. Vhodně uvázané provázkové kalhotky s uzlíkem na poštěváčku a dalšími prameny třeba stahujícími labie, třeba při přípravě večeře pomohou prodloužit předehru.
  Obecně vhodně umístěné uzlíky mohou stimulovat cokoliv. Síťovinkou se dá ovázat cokoliv. Hrudník, záda, kotník, chodidlo, kdekoliv jsou zajímavá a citlivá místa. A opět samotná psina při vázání stojí sama o sobě za to.

 • Obyčejná láhev šlehačky ve spreji. Taková čepička na bradavce, na pupíku, o poštěváčku či žaludu nemluvě, umí divy s tím, na koho je aplikovaná, i s tím, kdo ochutnává. K ochutnávání je mnohem více zajímavých věcí a míst.

 • Holubí pírko umí nádherně hladit a proti srsti být záhadně drsné. Dá se krásně rozkmitat, dá se jím velmi zajímavě dráždit. Dalo by se psát hodně hodně opravdu hodně dlouho skoro o všem, co je kdekoliv po ruce.
  Co se dá udělat s kostkou ledu, se zmrzlinou.
  Co vše tajemně dráždivého se dá provádět při omezení nějakého smyslu, třeba zraku.
 • Téma je to v podstatě nevyčerpatelné.
Reklama