Experimentujete ráda v sexu? Pak jistě vezmete zavděk příspěvkem od čtenářky IVVi, která nám zaslala milostné polohy známé a neznámé.... Inspirujte se, a třeba hned večer si můžete teorii vyzkoušet v praxi ;o)

Úhoř - Muž si sedne s mírně roztaženýma nohama na židli, nebo na postel a vyzdvihne si svoji partnerku na sebe, hlavou dolu. Její klín si přitiskne na obličej, rukama si ji přidržuje za zadeček a jazykem jí začne dráždit klitoris. Žena se rukama zapře o partnerova stehna a vsune si do úst mužův penis.

Nebozez - Muž si sedne na postel s mírně roztaženýma nohama a opře se o ruce. Žena si klekne s široce roztaženýma nohama nad jeho přirozením zády k němu, předkloní se a zasune si jeho ztopořený penis do zadečku. Žena se pohybuje nahoru a dolů a určuje rychlost přirážení. Průniky je vhodné provádět pomaleji a před prvním průnikem použít lubrikační gel.

Tygřík - Je dobré vycházet z misionářské polohy. Žena si lehne na záda, roztáhne a pokrčí nohy a jednu nohu si přitiskne k hrudníku. Muž si klekne před její vagínu a zasune svůj úd dovnitř. Potom se nad ženu skloní, prostrčí jednu svou paži pod kolenem její zdvižené nohy a přidržuje ji. Muž je v této poloze v aktivnějším postavení a určuje rychlost a hloubku...

Dračí otvor - Žena se nakloní mírně na bok a jednu nohu prosune pod nohou svého partnera, přičemž přidržuje partnerův penis ve vagíně svoji rukou, aby nedošlo k nechtěnému vyklouznutí. Potom může začít pohybovat svojí pánví do stran a experimentovat s úhly průniků.

Hvězda - Žena si lehne na záda a široce roztáhne nohy. Muž si lehne vedle ní na bok a hořejší nohu prostrčí mezi jejíma nohama. Ze strany jí zasune penis do vagíny a přitiskne se na její tělo. Provádí pomalé průniky a oba partneři se můžou vzájemně hladit a líbat. V této poloze hladí muž svým stehnem při průnicích partnerčin klitoris, což je pro oba velmi vzrušující.

Sumec - Žena si klekne, zakloní se, zapře se o ruce a roztáhne kolena od sebe. Její partner si klekne, nebo lehne naproti ní, uchopí si ji za zadeček a jazykem začne dráždit její vagínu. Žena se může podle své potřeby tisknout na mužův jazyk zdvižením své pánve, čímž mu umožní snadnější průniky do pochvy.

Kreveta - Muž si stoupne s mírně pokrčenýma a roztaženýma nohama před svoji klečící partnerku a nabídne jí svůj penis. Žena může jemně sát partnerův žalud a dle svých schopností si vsouvat penis do úst s libovolnou intenzitou průniků. Svého partnera si může přidržovat za zadek a zároveň mu může mnout varlata.

Lžíce - Žena si lehne na bok, hořejší nohu pokrčí a mírně přednoží tak, aby se zadečkem nastavila svému partnerovi. Muž si lehne za ní, těsně podél jejího těla a zezadu jí zasune penis do análu. Svoji partnerku může hladit po prsou, nebo jí dráždit prsty ve vagíně a zároveň provádět pomalé průniky do zadečku, pokud možno s použitím lubrikačního gelu.

Pište a posílejte foto na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama