Nemůžu si stěžovat, že by sex s mým manželem byl nezáživný a nudný. To v žádném případě. Nemůžu ale ani říct, že bychom prožívali milovaní na nějakých kuriozních a nezvyklých místech. Střídáme ložnici, obývák, koupelnu a jiné místnosti v domě, ale to je tak všechno.

Ovšem před několika lety, to byla jiná situace. I když se říká, že co je v domě, není pro mě, navázala jsem intenzivní milostný vztah se svým kolegou v práci. Měli jsme ale problém, a to ten, že jsme oba dva měli své stálé partnery a ten náš vztah byl tak nějak navíc :-) Proto jsme museli pokaždé řešit otázku, KDE to proboha budeme dělat. Většinou se nám podařilo vymluvit se na spoustu práce a zůstat v kanceláři tak dlouho, až všichni odešli. To jsme si potom užívali našich vášní právě tady. Jedno z nejoblíbenějších míst byl ředitelský stůl :-) Byl stabilní a při každodenních poradách v ředitelně jsme mysleli spíš na naše předcházející noční zážitky.

Jednou se nám ale sex na tomto místě dost nevyplatil. Bylo zrovna před jednou důležitou výstavou a na ředitelském stole byl odložený vymakaný papírový model veletržního stánku. Pracovali jsme na něm spolu s dalšími kolegy několik dní a dal nám poměrně dost práce.

Nebudu to natahovat a dramatizovat. Prostě ve víru vášní se nám podařilo tenhle model naprosto zdevastovat. Dnes mi to přijde docela směšné, ale tehdy bylo rázem po chuti na sex a museli jsme situaci rychle řešit. Jaké bylo na druhý den překvapení ředitele, když model prostě nebyl k nalezení :-) A když to nešlo v kanceláři, zvládali jsme sex v autě na odlehlých polních cestách nebo na služebních cestách (což byla asi největší pohodička).

Dodnes jsme kamarádi a já na tuhle část svého života vzpomínám opravdu ráda.

Ilona

------------------------------------------------------

Milá Ilono,

ale víš co... hlavně, že se vám to líbilo. :o))) Moc díky za Tvůj příběh....

Krásnou středu všem přeje

 

 

 

Reklama