Jsem kojící matka patnáctiměsíčního čertíka a měla bych mít problém s výběrem té pravé antikoncepce. Klasické hormonální pilulky nemůžu, kondom nevyhovuje ani mě ani manželovi, u injekce mě děsí možnost neplodnosti, po Exlutonu jsem přibírala děsně na váze.
Naštěstí (nebo spíše neštěstí???) mi tenhle problém odpadá.

Náš Pipin je totiž dokonale naprogramovaný jako nabourávač veškerých intimních styků v našem manželském soužití.

Pokud je v bdělém stavu, není naprosto v našich silách si vyměnit byť jen letmý polibek či snad dokonce objetí. Občas máme štěstí a podaří se nám alespoň krátké objetí, když vymyslíme Pipinovi nějakou důležitou zábavu nebo ho zaujmeme písničkovým programem Dády Patrasové. Ale i tak musíme dávat bedlivý pozor, aby nás náš syn nezáhledl.
Když nás přece jen chytne "při činu", vecpe se mezi nás, pověsí se na krk mně či manželovi -a máme to.  

Když se Pipin narodil, bydleli jsme u mých rodičů v jednom maličkém pokojíčku. Dokud byl ještě malé miminko a vešel se do koše, spinkal sám. Když z koše vyrostl a postýlka by se nám do našeho pidibydlení už nevešla, začal spávat s námi v posteli. Všem třem nám to vyhovovalo, já jsem nemusela vstávat k nočnímu kojení a Pipinek klidně spinkal. V té době byly podmínky pro náš sexuální život stejně zcela mizivé. Za zdí z tenké dřevotřísky spali mí sourozenci, vedle nás Pipin. Manžel chodil domů v noci, totálně znavený z intenzivního dozařizování našeho domu.

Po přestěhování do domečku už si Pipin na postýlku nechtěl zvykat. Takže stála jen tak opuštěně vedle naší manželské postele. A synáček opět s námi v posteli.
Teď už to ovšem nebyl problém. Celý dům byl náš a nebyl problém se soukromím. Náš intimní život by měl logicky vzkvétat, ale...

Kdykoliv se začalo schylovat k vytouženému aktu, začaly se z vysílačky ozývat známe zvuky. Nejdříve vrtění, potom mručení a nakonec vřískot. A tak to máme pořád.

Řekne mi někdo, jak to ten malý "neřád" vycítí? A co s ním, proboha, máme udělat?

PS: Můj článek berte, prosím, trochu s rezervou. Občas se nám "to" přece jen povede :-)))

Vaše sexuálně vyhladovělá

Reklama