Mistrovství světa ve fotbale zná již své vítěze – fotbalový tým Německa. Jaké je ale tajemství jejich úspěchu? Dle vědců je jednoznačné: Němečtí hráči měli během šampionátu nejvíce sexu!

Na mistrovství světa se zjevně ukazuje, že pravidelný, nebo třeba i nepravidelný, přesto však stále sex může mít výrazný vliv na výkonnost jedince. Vedení všech osmi týmů, které se kvalifikovaly do čtvrtfinále, hráčům příjemné chvilky s partnerkami nezakazovalo, ba naopak.

ccc

Zdroj foto:Facebook https://www.facebook.com/Germanywonfifa2014?fref=photo

Týmy, které během šampionátu dodržovaly přísný celibát, například Rusové a reprezentanti Bosny, skončili hned ve skupině.

Problematice spojení sexu a sportovního výkonu se věnuje celá řada vědeckých ústavů po celém světě. Výsledky výkonů jednotlivých národních týmů ovšem jednoznačně hovoří pro praktikování sexu se svými partnerkami během šampionátů. Ti, kterým je nařízen naprostý sexuální půst, obvykle nepodávají tak přesvědčivé výsledky jako jejich sexuálně ukojení protihráči. Je ale nutné podotknout, že v tomto případě nelze dojít k objektivnímu výsledku, neboť sexuální potřeba každého jedince je ryze individuálního charakteru.

Co si o tom myslíte vy? Je dle vašeho názoru zákaz sexu během důležitých sportovních utkání nepochopitelný, či naopak hráče motivuje k větší zodpovědnosti a fyzické koncentraci?

Reklama