Děkujeme za další názory na dnešní téma. Obě naše čtenářky se shodují v tom, že milování při světle je lepší. Jak to vidí čtenářky Hanka a čtenářka s nickem kakamilkas? Napsaly nám krátce, ale výstižně.

Musím napsat svůj názor na dnešní téma. Sex za tmy nemám ráda, mám z toho jen polovinu prožitku. Baví mě totiž se na svýho milence dívat. A on se dívá na mě, pozorujeme se při různých praktikách. Což za tmy nejde. Proto při sexu vždycky svítíme nebo se milujeme přes den. Jelikož jsme ale hodně pracovně vytížení, je to spíš o lampičce u postele. Přes den to jde o víkendu. Chápu, že to asi nevyhovuje lidem, co se stydí. Nám se to takhle líbí. Proto moje heslo zní: jedině za světla!

Hanka

Díky za otevřený názor a přeji hodně světla. V sexu i životě

Já se raději miluju přes den, protože večer jsem tak unavená, že mám náladu maximálně na filmík, masáž a jít spát. Takže přes den těžko budu věšet nějaké hadry přes okna, aby byla tma. Světlo mi vůbec nevadí a manželovi také ne. Je to více vzrušující, když se na sebe můžeme dívat. Předpokladem je ale perfektně oholené tělo (třísla, podpaží a a nohy).

kakamilkas

Díky za názor na dnešní téma

Napíše nám ještě některá z vás, milé ženy-in? Stačí klidně krátký názor, jako to před vámi udělala Romana, Hanka a kakamilkas. Máte ještě šanci, než definitivně ukončíme téma. Pište na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama