5e0f30ced5432obrazek.png
Daniela (42): Spletl si mě se šlapkou

Stalo se to už před mnoha lety. Já, tehdy krásná a svobodná dvacítka, jsem se nechala na diskotéce sbalit exoticky vyhlížejícím cizincem. Po protančené noci, kdy to mezi námi fakt dost jiskřilo, mě doprovázel na noční autobus. Skončili jsme ale na cizím dvorku jednoho z domů. Na té lavičce to sice nebyla až taková extáze, jak naše vzrušení předznamenávalo, ale něco jsem s ním přece jen zažila poprvé. Po akci vytáhl z peněženky nějaký papírek a podal mi ho. V domnění, že je to třeba nějaká jeho vizitka, jsem si ho vzala. Byla to ale dvoutisícovka! Došlo mi, že mě asi považuje za šlapku. A já si přitom chtěla jen užít, stejně jako on. Než se ale dohadovat s někým, kdo vám nerozumí, peníze jsem si nechala jako příjemný bonus. No co. Toho chlápka už nikdy neuvidím.

Radka (29): Bylo to z nouze, ale už nikdy víc!

K sexu za peníze mě zlanařila moje známá. Ještě s jednou holkou nabízí pánům privát. Já v té době zrovna přišla o práci a jako matka samoživitelka se dvěma dětmi jsem to neměla zrovna růžové. Domluvila mi klienta a půjčila byt. Byl to nejhorší zážitek v mém životě. Ten chlap sice nechtěl nic extra, ale i tak se mi zvedal žaludek. A když odešel, fakt jsem se pozvracela. To bylo poprvé a naposledy, co jsem s někým šla za peníze. Známé jsem se omluvila, že na to nemám, a od té doby se s ní neviděla. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem si to odpustila. Teď už vím, že bych šla raději uklízet záchodky.

Petra (31): Vsadil se, že půjdu za peníze

Slavila jsem v baru kamarádovy narozky a byla už dost v náladě. Jeden jeho bývalý spolužák za mnou přišel s nabídkou, že mi zaplatí, když mu to na záchodcích udělám pusou. Poslala jsem ho do háje a zhnuseně mu hodila tisícovku nazpět. On se ale nedal. Vytáhl dvoutisícovku, pak tři tisíce, čtyři, až se dostal na deset tisíc korun. Byl prachatý, mohl si to dovolit. Když viděl, že už tak rezolutně nekroutím hlavou, slíbil, že to zůstane jen mezi námi. Představa, co všechno za tu bezvýznamnou chvilku na záchodě můžu mít, mě nahlodala. Opilost tomu jen dodala a já fakt šla. Peníze mi skutečně dal, ale hned se všem u stolu pochlubil. Aby ne, šlo o sázku a já se chytla. Dodnes mi to známí předhazují, za což ty prachy fakt nestály.

Čtěte také:

Reklama