Přiznejte se, už vás někdy napadlo, že by nebylo špatné vyzkoušet si sex ve třech? Potíž je ale v tom, že i kdyby šlo o vaši nejoblíbenější fantazii, nemáte zdání, jak na to. Začněte tedy tím, že si otevřete tuhle knížku. Krok za krokem provede nevšedním, vzrušujícím dobrodružstvím. Najdete v ní příběhy těch, co už si to vyzkoušeli, i odpovědi na řadu otázek, které byste se možná styděli položit i nejlepším kamarádům:

 

Jak vlastně vypadá bezpečné, ale pěkně žhavé milování ve třech? Koho si vybrat do party, koho ne a hlavně proč? Co mám dělat já a co ti druzí, až se spolu ocitneme v jedné posteli?

 

Jako inspirace pro vaši vlastní výpravu do pikantního světa ménage à trois poslouží krásné smyslné fotografie. Autorkou knížky je Lainie Speiserová. Brožovaná, barevná fotografická publikace má 160 stran a vyjde na 279 Kč.

 

Vyzkoušeli jste sex ve třech? Je to vaše tajná erotická představa? Nebo tento druh sexu, do kterého je zapojeno více osob, odsuzujete a nikdy byste do toho nešli? Napište nám pod článek svůj názor a vyhrajte jednu ze tří knížek!

Reklama