profimedia-0017491396.jpg
Foto: Profimedia

Americký televizní seriál skončil v roce 2004 po celkem šesti sériích. Následovaly ještě dva samostatné filmy v letech 2008 a 2010 a potom se herečky Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda), Kristina Davis (Charlotte) a Kim Cattrall (Samantha) rozešly. V pracovní i osobní rovině. Po skončení natáčení vyšlo mimo jiné najevo, že na place nerozlučné kamarádky Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall se ve skutečném životě neměly moc v lásce.

A i to je možná důvod, proč se Kim Cattrall v pokračování neobjeví. I když oficiálně její neúčast ještě zdůvodněna nebyla. Na její tři herecké kolegyně se ale těšit můžete. Chystá se série o deseti půlhodinových epizodách, kde se ukáže, jak se třem Newyorčankám daří po letech.

Natáčení nové řady začne letos na jaře a epizody bude vysílat HBO Max, kdy přesně se ale zatím neví. Stejně jako to, jaký bude návrat Carrie, Charlotte a Mirandy a to, jako moc se do seriálu promítne absence vtipné a ironické Samanthy. Abyste si zkrátila čekání, můžete se mezitím podávat na teaser. 

Reklama