Zajímá-li vás, milé čtenářky, jak jsou na tom s milováním v přírodě členky a členové týmu magazínu ŽENA-IN.cz, potom nakoukněte do této novinky. Možná budete překvapené, kdo milování v přírodě vyhledává a kdo dá raději přednost pohodlí ložnice.

Na vztah k milování v přírodě jsem se zeptal také svých kolegyň a kolegů v redakci. Jakých se mi dostalo odpovědí?

Klárka Milošová, korektorka

Já mám ráda hlavně pohodlí, klid a soukromí, voňavé peřiny a pohodlnou a velkou postel, a co naopak nesnáším, je hmyz všeho druhu, takže z toho jasně vyplývá i můj vztah k milování v přírodě. Rozhodně ho nevyhledávám, natož abych o něm snila. :-)

Alexandra Stušková, redaktorka

Můj vztah k milování v přírodě je kladný. Jsem odchovaná plzeňskou Portou a rockovými festivaly. Mít nad hlavou nebe plné hvězd a v dáli slyšet hudbu... co víc. I se svým budoucím manželem jsem se poprvé milovala v přírodě. A hmyz? Myslím, že pokud už se k milování v přírodě dostanete, hmyz je to poslední, co vnímáte. :-)

Katka Vozková, grafička

Můj vztah k milování v přírodě, jo? Hehe! :-) Jo, v přírodě je to fajn, jenom to jehličí pak všude... trochu nepříjemný... a pro alergiky je výborný pole - to mám taky za sebou. :-)

Lukáš Čejka, programátor

K šukání mám kladný vztah, ať už je to kdekoli. :-)

Věra Forejtová, obchodnice

Kladný! :-) Hlavně ve vodě. Po dosažení určitého věku preferuji pohodu a klid, takže o romantickém milování v lese, za náruživé spoluúčasti klíšťat a další havěti, si nechávám většinou už jen zdát. :-)

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis

Reklama