sex

Příroda se konečně umoudřila a už tento víkend má do „srdce Evropy“ zavát tropický vzduch rozpalující nejen domy a dlažbu měst, ale i naše touhy a „nízký“ chtíč.

Ale buďte opatrní! Nenechte se vyprovokovat k nějaké sexuální nepředloženosti a své touhy nechtějte ukojit někde v lůně přírody.

Ruku na srdce: sex na loďce uprostřed řeky – to je většinou v tom lepším případě jen modřinami poseté tělo, v horší variantě navíc ostuda u rozparáděného přihlížejícího davu na nejbližší náplavce či na mostě...

O něco intimnější sex na louce zase evokuje partnerčinu (eventuálně při „střídání stráží“ i partnerovu) zadnici posetou pupenci způsobenými buď kopřivami, či kusadly rezavých mravenců, kterým jste rozváleli pracně vybudované obydlí. A záda (opět na střídačku – podle situace) poštípaná krvelačnými komáry...

Nebo – nedejbože – sex v chladivých vlnách rybníka (nenechte se zviklat, že v moři je to jiné), kdy se díky vašemu plaveckému umu spíš jedná o pokus o sebevraždu utonutím a o snahu stejným způsobem připravit o život partnera...

Blahoslavený, kdo uvěří!

Nikdy muži i ženy nelžou tolik, jako když vypráví o úžasně romantickém sexu pod širým nebem. Básní o vyvrcholení na vrcholku Sněžky, o dekadentním sexu na záchodku Posázavského Pacifiku či o adrenalinovém milování ve strmých skalách lomu na Americe...

Sex venku? Pokud možno v přítomnosti pavouků, myší či jiné havěti? Jen to ne, pomyslí si většina žen zdravého rozumu. Nějak prostě „nemusíme“ fleky od trávy na našich letních šatech, natož pak brouky v kalhotkách. A už vůbec ne „kousající“ travní osiny zapíchané do choulostivých míst těla.

Hormony tančí salsu

Sex ve volné přírodě může pořádně otrávit. Nebo taky absolutně nadchnout. Horké dny – žhavé noci. Ten lehounký závan potu naší kůže, lahodící partnerovu chřípí, nabízí spoustu milostných poselství. To vše nás pak povzbuzuje, abychom dělali věci, do kterých se většinou běžně nepouštíme.

Sluneční žár, sotva znatelný lehký letní vánek a pohoda pořádně roztáčí naši fantazii. A „nakopnou“ i ty z nás, kteří upřednostňují sexuální radovánky v posteli.

Jak už jsme naznačili, nemusí jít zrovna o akrobatický výstup na veřejném koupališti. Ale co třeba půlhodinka mazlení v ústraní na břehu? Je klidně možné, že se z toho vyvine něco víc. Sex na čerstvém vzduchu může být velmi příjemný, když znáte ta správná místa. A ta riziková prostě vynechte.

sex

Kde to jde...

Piknik na molu Je příjemné naložit košík oblíbenými delikatesami, sbalit deku a dobrou náladu a vyrazit s milovaným partnerem k vodě. Prostředí jako stvořené k lásce a milování. Ale pozor, po setmění štípou komáři nejradši, proto nezapomeňte přibalit i účinný repelent.

Podle průzkumu výrobce kondomů Durex je pro 27 % Evropanů nejskvělejší sex právě na pláži. Jen pozor na zadřený písek!

Romantika na balkoně Na pouhé opalování je ho škoda. Mezi kytičkami a svíčkami se nádherně miluje! Pro zvýšení romantického efektu doporučujeme nad „scénou“ rozprostřít moskytiéru. Jako z Tisíce a jedné noci!

Když ještě navíc přihodíte pár polštářků, nažhavíte gril a naladíte oblíbená cédéčka (stačí i ptačí zvukový doprovod) a namícháte báječnou bowli, úspěch je zaručený. Rozmazlovaný protějšek je pak krásně přítulný.

Lesní výprava Posezení v lese nemá chybu, pokud zrovna nesedíte na úpatí mohyly lesních mravenců. Vypátrejte nějaké měkké místečko v mechu, zcela stranou od frekventovaných lesních cest. Pohodlná podložka – kokosová rohož, deka nebo spacák vás oddělí od lesního ekosystému.

Podle zástupců Durexu vyráží 11 % lidí za sexem nejraději právě do lesa. Zdá se, že strach z odhalení a přistižení náhodným houbařem nebo myslivcem rozkoš spíš násobí, než utlumuje.

Hrátky na čtyřech kolech Milování v autě – to se hned cítíte jako za mlada. Jó, když nám bylo osmnáct! Ještě větší grády má milování v kabrioletu. Kdo ho náhodou nevlastní, může si jej pro tento účel vypůjčit. Auto „nahoře bez“ poskytuje netušené možnosti. Už jen samotná jízda jasnou nocí pod hvězdnou oblohou bývá skvělým požitkem. Zastavit můžete kdekoliv na odlehlém místě, na mýtině, kde na vás dýchne smyslná vůně noci. Ideální předpoklad pro „hru bez hranic“.

Lože z obilí „Postel“ opěvovaná mnoha básníky často nabízí v záplavě zlatých klasů útočiště milencům. Existuje něco poetičtějšího?

Rada: Nezapomeňte s sebou podložku, pití, zásobu kapesníčků a především léky proti alergiím. A ty kobylky? Ty prostě ignorujte.

Na posedu Dokonale ukrytý v lese nebo ztracený na okraji pole. Někdy zastřešený a opatřený malou lavičkou: Tam, kde časně zrána čekává myslivec na svou trofej, se dá krásně „odreagovat“. Chládek, vůkol šumí les, jen pozor na netrpělivého myslivce prahnoucího po jelením paroží. To pak znamená vzít co nejrychleji do zaječích.

Doma je doma

Ten, kdo si přece jen nejhezčí zábavu světa užívá nejraději doma, si občas může venkovní sex alespoň představit. A nic za to nedá, když se na nějakém „přírodním“ experimentu s partnerem cvičně domluví. A vsaďte se, že to nemusí být zrovna špatný nápad.