Tento teplý letní den byl bohužel jedním z těch, kdy musela zůstat v kanceláři dlouho do večera. Naštěstí měla partnera, který ji rád za takovýchto dnů přijel vyzvednout autem, aby se domů nemusela trmácet MHD. Taky trochu proto, aby na ni nemusel tak dlouho čekat a strachovat se, zda se jí po cestě něco nestalo.

Když konečně po osmé hodině dorazil, šel ji vyzvednout do třetího patra, kde měla kancelář. Kromě ní už nikde nikdo, všichni odešli. Rychle si sbalila věci a řekla, že si před cestou ještě odskočí na toaletu. Když se vrátila, přitulila se k němu pro polibek. Přitáhl si ji blíže k sobě, lehce ji přidržel za zadeček v krátké sukýnce… A zjistil, že si sundala kalhotky. Tázavě se na ni zadíval a ona jen přikývla a usmála se. Přivinul ji k sobě mnohem těsněji a pošeptal jí, že to, že ví, že nemá kalhotky, ho moc vzrušuje. Ona se zas jen usmála a špitla, že proto to udělala. Hned nato ji posadil na stůl a rukou jí zajel pod sukni. Byla hladce vyholená, přesně tak, jak to má rád.

Druhou rukou jí začal laskat pravé ňadro, potom lehce zatlačil a položil ji na stůl. Vykasal jí sukni, jemně jí roztáhl nohy trochu od sebe a znovu, jako už tolikrát, se podivil nad tím, jak je krásná. Je krásná, a jeho. Když se dostatečně pokochal, sehnul hlavu níž a ochutnal ji. Začal ji jazykem jemně dráždit, přejížděl s ním sem a tam, lehce sál, občas zajel i dovnitř – věděl, že přesně takhle to má nejraději. Ona ho obemkla svýma krásnýma dlouhýma nohama. Rukama ho něžně vískala ve vlasech. Když se pak začal jazykem věnovat jejímu nejcitlivějšímu bodu, na řadu přišly prsty, kterými začal obstarávat nyní zanedbávaná místečka.

To už ale přestávala vnímat své okolí, třásla se vzrušením, svíjela se rozkoší, ze stolu padaly různé kancelářské potřeby. On však nepřestával. Nepřestal, dokud se neprohnula a nezaťala mu nehty do ramenou. Nepřestal, dokud ji nedovedl k orgasmu. Ještě chvíli se lehce třásla a pevně ho svírala koleny. Potom se vyprostil z jejího pevného objetí, stoupl si, zvedl si ji k sobě a začali se něžně líbat. Přitom ji znovu začal laskat mezi nohama.

Po chvíli se jí i dech zklidnil. To bylo pro něho něco jako signál. Pořád se líbali, on si rozepnul kalhoty, ona se k němu pevně přitiskla a objala ho, toužebně očekávajíc, až do ní vnikne. Nejprve si vychutnávali spojení svých těl pomaloučku a polehoučku. Po chvíli začal zrychlovat, prudčeji přirážet. Spojení „krásná přítelkyně, kancelářské prostředí a pocit něčeho zakázaného“ ho neuvěřitelně vzrušovalo. Jejich společný vrchol se blížil a oni si ho plně vychutnali.

Ona si pak už jen odskočila, vzala kabelku, zamkla, nasedli do auta a vyrazili domů. Kalhotky už si neoblékla. On to sice netušil, ale ta představa, že si je třeba neoblékla, ho opět začala vzrušovat, a tak se po chvíli přesvědčil. Kladně. Ona chytře předpokládala, že ho to opět vzruší, a správně tušila, že orgasmům ten večer ještě není konec.