Dnes nebudu psát o sobě,ale o své tetičce,která bohužel před rokem zemřela,ale recept na dlouhověkost měla myslím,že dost účinný!

Zemřela v 92 letech, do své smrti byla soběstačná,nakupovala si,vařila si,vše zvládala! Jejím receptem na dlouhověkost byl sex, a vše co s ním souvisí! Za svůj život se stačila třikrát rozvést,vdát,a taky jejím koníčkem bylo svádění mužů,a že mezi nimi byly i ženatí,tak o tom svědčí to,že za ní několik let, dvakrát týdně  přicházel do bytu ženatý "dědáček"(byl od ní o šest let mladší),s kterým si do svých devadesáti let užívala...a když oslavila své 90-tiny,tak doslova prohlásila: "Dala jsem mu kopačky,poslední dobou už za nic nestojí,tak to si raději poradím jinak...)!

V 90-ti letech chodila po Brně po všech SEXshopech a scháněla strojek,který ji prý "udělá dobře"-ten její původní se jí pokazil...nabízeli jí různé vibrátory,ale ona prý takové šmejdy nechce-chtěla jen ten samý,jak o něm říkala MAŠINKA NA ROZKOŠ(nevím,kde jej nabrala,ale byl hodně starý),ale bohužel takový už nesehnala...! Nestyděla se mluvit o sexu,když nám vyprávěla své zážitky, červenali jsme se studem a tetička byla v sedmém nebi! Neustále nám tvrdila,že orgasmus ji drží při životě-že dvakrát týdně jej musí mít,i kdyby na "chleba nebylo"!!!!

Týden co týden si kupovala erotické časopisy,a když k ní před pár lety chodil ten její "milenec",tak mu z nich četla-prý,aby se nažhavil!!!

Věřím,že si to nedokážete představit,a přiznám se,že ani já,ale ta naše tetička byla až neobvykle temperamentní! Abych nezapoměla,míchala si elixír-v pravé valašské slivovici luhovala několik týdnů česnek a citrony,pak tento elixír po ránu na lačno popíjela-tak nevím,jestli ji držel nad vodou tento životabudič a nebo sex? Možná obojí!
Asi si budu muset taky nasadit lán česneku...!

V sousedství ji nikdo neřekl jinak než "BABKA EROTOMANKA"! Zemřela díky lidské ubohosti-jednoho jarního rána ji přímo u ní v bytě ukradly peníze,a navíc ji ještě způsobily zranění,kterým bohužel podlehla...PACHATEL ZŮSTAL NEZNÁMÝ!

Věřím,že kdyby tetička nezemřela takovou smrtí,dodnes by si užíval těch jejích "KRÁS ŽIVOTA"!!!

S pozdravem Bohuša

Přeji pěkný den, zde je můj recept na dosažení dlouhověkosti: Kromě správného cvičení, životosprávy a nerozčilování kvůli každé „blbině“ je nejlepší  pravidelný a pořádný SEX. Držela se toho má prababička, babička (obě se dožily hodně přes 90 let) a já se tím řídím už přes 35 let.

Stálé zdraví  aspoň do 90. let přeje Januše.

Texty nebyl redakcí upraveny.

Bohušo, vaše tetička mi připomněla film Kameňák. Nenalezla ona modrý pramen?

Januše, na tom fakt něco bude.

A jak si prodlužujete život vy? Piště nám svoje rady, tipy a triky pro dlouhý život na e-mailovou adresu:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama