Už jste někdy milé dámy přemýšlely nad tím, jaký by byl sex se zajíčkem? Nebo jste dokonce už (ne)jednou mladšího muže okusily?  Ilona ano, a nemůže si to vynachválit. Ráda by si mladíčka ještě chvilku ponechala, prý je velmi šikovný, ale to by nesměl být synem kolegyně, jak nedávno zjistila.

Ilona je ženou, která se sice věkem blíží k půl století, ale rozhodně tak nevypadá. Udržuje se ve formě, dbá o svůj zevnějšek, a tak se není čemu divit, že mladší chlapi po ní jdou jako slepice po flusu. Možná to jsou právě zajíčci, kteří ji udržují v tak dobré kondici.“Dalibor není mým prvním zajíčkem, ale patří mezi ty nejlepší a taky nejmladší. Dělí nás 24 let. O nějakém vztahu nemůže být řeč, protože vím, že mi nemůže dát to, co bych si od partnera přála, teda kromě velmi kvalitního sexu. Ten si opravdu moc užívám.“ vypráví o svém poměru s mladším mužem. „Již pár let pracuji v jedné firmě, kde naše oddělení tvoří jen ženský kolektiv. Stále něco řešíme, ať už děti, naše drahé polovičky a samozřejmě nesmí chybět téma sex. Kdo má v práci samé ženské, ví, o čem mluvím.“

sex

„Když k nám nastoupila nová kolegyně, nejdřív se klasicky nezapojovala, ale později se otrkala a začala přidávat i ona do mlýna. Často se mě ptala, jaké to je mít mladšího muže, jestli vůbec jeho tempu při sexu stačím, atd. Já jí na vše odpovídala a zahrnovala i detaily ze svého intimního života s mým aktuálním zajdou. Toto téma vždy bavilo všechny ženský v kanclu. Později přiznala, že i ona by to někdy chtěla zkusit, jenže si nějak nedokáže představit, že by měla milence ve věku svého syna, když doma vidí, jaké jelito to je.“

To ovšem Ilona ještě netušila, že právě s jelitem své kolegyně udržuje již několik měsíců poměr. „Šla jsem zrovna na toaletu, a když jsem se vracela, viděla jsem, jak u naší nové kolegyně stojí nějaký muž. Chvilku jsem se na něj koukala, měl fakt pěkný zadek :-). Najednou se otočil a byl to on, můj zajíček Dáda. Jako hrdinka jsem utekla opět na záchod a sledovala, kdy odejde. Vrátila jsem se zpátky a nová kolegyně na mě hned spustila, jaká je škoda, že jsem byla pryč, že mě chtěla seznámit se synem. Měla jsem hroznou chuť se smát a brečet zároveň,“ líčí Ilona.

Ta se samozřejmě kolegyni nepochlubila, že spí s jejím synem, stejně jako neprozradila Daliborovi, že pracuje s jeho matkou. Nechce totiž, aby se to provalilo. „Moje vztahy holky sice baví, ale běda, jak bych sáhla na jejich syny. To mi bylo několikrát zdůrazněno, vždy teda s úsměvem, ale on by je asi rychle přešel. Ač nechci, budu to muset s aktuálním zajíčkem ukončit a najít si rychle nějakou náhradu. Pro jistotu, ale požádám všechny holky v kanclu, ať mi ukážou syny, aby se to neopakovalo.“ dodává na závěr s úsměvem Ilona.

Čtěte také:

 

Reklama