Tenhle můj zážitek patřil k vrcholům mých snů: léto, teploučko, alkohol - tedy, ne moc, protože jsme oba tušili, že tam nejsme jen tak... a já se duševně chystala na svoji první (a nadlouho jedinou) nevěru. Manžel se tiše opíjel s partou kamarádů a já seděla - jako vždycky - s lidmi z klubu. Povídali jsme si, pak následovala ruka kolem ramen, pak pro změnu odsednutí... a znovu - opatrně, podívat se, co se děje u vedlejšího stolu, a ještě blíž k sobě... už tohle bylo vzrušující.

U vedlejšího stolu se zatím zaváděla "chytrá debata" na téma - jaké jiné než pracovní - počítače a Internet. Kamarádi mého potenciálníého partnera se činili, seč mohli, aby dokázali mého oficiálního manžela zabavit a na některých nebylo dokonce ani poznat, že počítač nedokáží ani zapnout. A u našeho stolu mezitím došlo k ujasnění pozic, chutí, snů a zbývalo jediné - KDE?

Nakonec přítel rozhodl: protože záminka, kvůli které jsem si odsedla, bylo mé nové štěně, pravil asi o půl čtvrté ráno "Bavte se jak chcete, my jdeme do kotce!"

Jak jsme řekli, tak jsme udělali - ostatně, do kotce nebylo odnikud vidět, než nás manžel začne hledat, asi mu to bude chvíli trvat a štěně se musí pravidelně venčit - je jenom dobře, že nechodím v noci po cizí vesnici sama.

První problém nastal ve chvíli, kdy moje štěně chytilo přítele za obě nohy předníma packama a odmítlo ho pustit. To jsme ještě vzali jako vítanou výpomoc - nasadili jsme štěněti obojek a já si dala k ruce vodítko  - naše alibi. Pak jsme štěně odlákali pomocí misky piškotů na druhou stranu... a akce začala. Podotýkám, že přítel je poněkud zkušenější, takže mu nevadilo ani to, když občas musel štěně podrbat mezi ouškama nebo dokrmit piškotkem... a pomalu jsme byli vzrušení, ještě vzrušenější, bylo to krásné... ještě krásnější... já věděla, že už to bude, že do mě vstoupí a konečně se stane to, o co se už dlouho pokoušíme... a v rozhodující chvíli - došly piškoty!!! Štěně využilo záliby v klasické pozici, vyšplhalo se mi na břicho a kouslo mě do ruky. Nezbylo mi nic jiného, než mu pevně sevřít mordu a... přítel se začal šíleně smát. Ostatně - já taky...

Když se objevil manžel, právě jsem se vracela z venčení, přítel stál opřený o plot a dokuřoval cigaretu... psa chodíme s přítelem venčit dodneška, ale o sex už jsme se raději nepokoušeli.

Autorka si přála zůstat v anonymitě.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Milá čtenářko,

tak to se opravdu povedlo! Díky, díky, moc jsem se pobavila. Máte i vy ostatní nějakou pikantní historku? Ano? tak sem s ní! :o))

redakce@zena-in.cz

Reklama