A máme tu první erotický příspěvek. Bohužel v něm chybí chlupáč, či holátko, ale i tak si myslím, že příběh stojí za přečtení ;o)

 

Byla jsem v té době ještě mladá, nezkušená a hledala jsem místo. Kamarádka mi doporučila zeměstnavatele, u kterého již delší dobu pracuje. Potřebovali prý novou sekretářku, kvalifikaci jsem na to měla, a tak jsem šla na konkurz. Čekala jsem teda docela dlouho, a když na mě přišla řada, odvážně jsem vešla. Všechny uchazečky už byly dávno pryč a zaměstnanci se také chystali k odchodu.

Sotva jsem vešla, pozdravila jsem a slušně čekala na vybídnutí, abych se posadila. Můj nastávající šéf si mne ale nestydatě měřil od hlavy až k patě a mně to bylo dosti trapné. Zeptala jsem se tedy, jestli se mohu posadit, a konečně mi to bylo umožněno. Pohovor probíhal normálně, až na to, že se mi šéf díval více do výstřihu než do tváře. Když pohovor skončil, rozloučila jsem se a chtěla odejít. Ale on se také zvedl a chytil mě za ruku. Přitáhl mě k sobě a začal zuřivě líbat.

Bránila jsem se a vysmekla jsem se mu. Kráčela jsem ke dveřím, ale předběhl mne a zamkl je a klíč si schoval do kalhot. Couvala jsem na druhý konec místnosti. Nebylo, kam bych utekla. Chytil mě a začal zase líbat, jednou rukou mi zajel pod kalhotky, druhou pod tričko.  Nejdřív jsem se vzpouzela, ale vidina nové práce a jeho odvážné doteky ve mně ten odpor docela uhasily.

Rychle jsme se svlékali a vzrušeně oddychovali. Pak mně popadl a položil na stůl a jemně do mně pronikl. Milovali jsme se na kancelářském stole a a já dosáhla s tímhle hezkým a šikovným šéfem toho nejbouřlivějšího orgasmu, jakého jsem byla schopna...

Od té doby mám novou práci a kvalitního milence :-)