Čtenářka L_B vyhrála v naší Velké valentýnské soutěži vibrátor Yooo Click 'n' Charge. Přečtěte si její recenzi na tuto nezvykle vypadající erotickou pomůcku, které v redakci přezdíváme Mickey Mouse.

Sníte někdy o tom, že si namísto skutečného chlapa vezmete k ruce na chvilku plnou erotiky nějakou hračku? Čtenářka L_B již o takové věci nemusí jen snít, protože na našem serveru vyhrála pozoruhodný vibrátor Yooo Click 'n' Charge. Níže si můžete přečíst její recenzi...

Čtenářka L_B o vibrátoru Yooo Click 'n' Charge

click

Na Ženě-in se pohybuju už nějaký ten pátek a za celé ty roky jsem nevyhrála ani kartáček na zuby, natož něco hodnotnějšího. No ale jak se říká: „Aj štěstí sa unaví a sedne na vola.“ Takže nakonec i na mě jednou čekal v mailu vzkaz, že jsem vyhrála. Představte si to! Po tolika letech jsem konečně něco vyhrála - jupíííí, sláva, vyvalte sudy...!!! :) A je tooo - VIBRÁTOR! No tedy nic moc - byt to neuklidí, děti neobstará, nohy mi to nezahřeje, a ještě za to chtějí napsat recenzi! Člověk si toho nemá moc přát, aby nedostal i to, co nechtěl.
Ale co, třeba se ctí nahradí toho stařečka, co mám doma (myslím vibrátor - ne manžela!).

Tak tedy s chutí do toho, půl je hotovo:
Byla jsem dost zvědavá, co mi to vlastně dorazí za hračku - obrázky na webu jsem sice viděla, ale popis byl dost všeobecný. Po vybalení manžel prohlásil: „Jééé, poslali ti Mickey Mouse!“ :) Mně tvar připomněl spíš molekulu vody. Pravda, chvilku jsem přemýšlela, jestli TA VĚC není spíš hračka pro děti do vany, ale nakonec jsem se rozhodla, že první zkoušku raději provedu na sobě - co kdyby byl výrobek nevhodný pro děti do 3 let.
Tvarem je Yooo příjemný do ruky, i když pro mě osobně byl na první potěžkání překvapivě těžký - což bude dáno asi baterií a těma dvěma motorama, které vám (podle reklamního materiálu) zaručeně připraví super orgasmus a nikdy jinak - uvidime. :)
Bezvadnou vychytávkou, se kterou jsem se setkala poprvé, je magnetická nabíječka - funguje tak, že se prostě přicvakne na „řídící kouli“ a začne dobíjet. Při dobíjení vibrátor svítí, takže ho ve tmě lehce najdete - to kdyby jste náhodou zapomněli, do které zásuvky jste ho dali dobíjet... :)

Přesto, že chybí český návod, ovládání zvládne každý - je vcelku intuitivní. Podržením „pluska“ se přístroj zapne, rozsvítí a začne vibrovat. Už při nejnižších vibracích vám docela brní ruka - a to vás čeká ještě dalších asi 6 stupnů! Po zvýšení vibrací na maximum se při každém dalším stisknutí tlačítka spustí přednastavený program. Ty jsou celkem 3 a liší se různým intervalem vibrací. Kdyby vám to snad pořád bylo málo, tak jako třešinku na dortu si můžete zmáčknout čudlík „turbo“. Jestli jste orgasmu nedosáhla doteď, tak při turbu je to sázka na jistotu...! :)
Až se nabažíte orgasmů, Yooo vás přestane bavit nebo na dveře ložnice tlučou děti a zajímají se, proč si maminka pouští mašinky bez nich (ty vibrace jdou opravdu slyšet:)), tak stačí párkrát zmáčknout tlačítko minus a přístroj se vypne a zhasne.
No, a pak už jenom vyčurat, pomodlit a spát, milé ženy-in. :)

Co říct závěrem? Hračka je to moc pěkná. A pokud by snad někomu náhodou nevyhovovala funkce (to bych se divila), tak se může pokochat alespoň povedeným designem a bezvadným zpracováním.

L_B

Čtenářka vyhrála vibrátor v naší Velké valentýnské soutěži (viz odkaz níže). V této soutěži získala erotickou hračku pro svého chlapa také čtenářka Heligona. A když už jsme u těch redakčních přezdívek, této pomůcce říkáme v redakci Enpterprise. Na recenzi se můžete těšit někdy příště!

Ve spolupráci s: www.honitka.cz

Čtěte také...

Reklama