28. 12. 2004

Po hádce s přítelem jsem seděla u našeho nepoužívaného krbu a přemýšlela. Co mu ještě řeknu a co ne, co by si zasloužil, jestli dělám dobře, když s ním jsem, nebo jestli by mi nebylo lépe s někým jiným... Myšlenky se mi honily hlavou a motaly jedna přes druhou a já zatoužila po kamarádce. Jenže ta moje nejlepší byla daleko za mořem.

„Pane bože, proč nemám víc kamarádek?!“ povzdechla jsem si těsně před tím, než se v krbu ozvala ta hrozná rána. Chvíli se nedělo nic a pak zase. Bouchání, jako by něco obrovského padalo dovnitř. Dovnitř! Šmarjá! Z krbu vylétlo něco obrovského. „Panebože to je čert! Takže existují!“ šeptala jsem si v duchu hrůzou bez sebe.„Sákra! To není možný! No ... to ... kde to ... jsem?!“, láteřil čert, odhrnul si vlasy a strhnul ze sebe umouněný kabát.

Nebyl to čert.

Je to na dlouhé vyprávění a určitě mi nebudete věřit, ale byla to Aeléa, nájemnice našeho domu v roce 2154. V tom roce na Silvestra seděla na střeše, přemýšlela, hodila do komína cigaretu, v komíně něco bouchlo, podívala se dovnitř a vcuclo ji to k nám do obýváku. Nejdříve jsme mluvily o časoprostorové díře u nás v komíně. Jak jsme tak tu šokující situaci probíraly, otevřely jsme si láhev vína. Jak jsme tak byly vystrašené, vypily jsme tři. Alkohol na chvíli smyl Aeléyiny starosti s tím, jak se dostane zpátky do své doby, a řeč se stočila na život v našich současnostech, na rozdíly mezi životem před a po 150 letech. Ta mi tedy řekla věci!

Za pozornost určitě stojí sex po 150 letech: během let, které mě a Aeléu dělily, přestali být muži muži. Propadali depresím, hledali sami sebe, měli problémy se sexuální orientací a s erekcí. Sex, jak jej známe, se stával čím dál větší vzácností, ženy byly frustrované a nespokojené a muži koneckonců taky. Situaci spasil Microsoft ve spolupráci s japonským výrobcem erotických pomůcek, firmou Mek Ky Jetenvaš. Vyvinuli snadno skladovatelný a každému cenově dostupný přístroj Aunance (čti onáns). Skládá se z programu do PC, dálkového ovládání a čepice. Do počítače si nahrajete program, který mimo jiné obsahuje sáhodlouhý dotazník sestavený na základě dlouhodobých výzkumů ženského orgasmu. Pečlivě ho vyplníte, čímž provedete nastavení. Vyplňování probíhá tak, že vy sedíte v křesle, z počítače se line příjemná hudba a mužský hlas, tak hluboký, až to vibruje (Jan Kanyza), vám klade otázky směřující k dokonalému zmapování vašeho libida. Odpovídáte ano/ne a upřesňujete pomocí stupňů, jak moc vás to vzrušuje. Hovor vypadá asi takhle:

Hlas: „Bradavky?“

Vy:“Ano!“

Hlas:“Uveď stupeň."

Vy:“Jedna!“

Program si zaznamená, že vás to vzrušuje na bradavkách, a to velmi jemně. Kdybyste odpověděla stupeň pět, pěkně by vás to stisklo. Dále si navolíte, jak má podle vás vypadat pan Božský (a kolik jich má být:-)), jestli to chcete něžně, nebo pěkně zhurta a uložíte. Přenesete infraportem do dálkového ovladače, navolíte časové rozpětí a nasadíte čepici. Čepice obsahuje stovky mikročipů, které stimulují vaše nervová centra v mozku. A stimulují je opravdu dokonale. Nepoznáte rozdíl mezi tím, jestli vás dole opravdu něco šimrá, nebo jestli se vám to zdá. Svoji čepici má doma téměř každý, komu sex ještě něco říká. Vyrábějí se jich tisíce druhů, v roce 2154 nevíte, kdo má na sobě čepici, protože se chrání před zimou, a kdo si lebedí s Aunance. K pokročilé verzi Aunance pro náročné se prodává speciální rukavice, kterou sama ručně navolíte, jak moc a kde má přístroj zastimulovat.

29.12.2004

Našly jsme s Aeléou v garáži barvu na nátěr vnitřku komínu. Divně reaguje s Aeléinými cigaretami.

30.12.2004

Odcházím do nového, lepšího světa huráááá!

31.12.2004

Jsem zpátky. Nedá se tam žít. Přivezla jsem Aunance. Beru si měsíc dovolené.

Sháním kontakt na Billa Gatese.  

   

Reklama