Tématem dne je sex po porodu. Porod je v životě ženy velkou změnou. My na něj dnes pohlédneme očima vášně. Jak to je se sexem po porodu, na to jsem se zeptal dvou maminek - každá to měla jinak.

sex

Sex po porodu je věc, nad kterou visí velký otazník. Obecně se dá napsat snad jen tolik, že v těle ženy se porodem stane takový kotrmelec, že se může všechno změnit. Jistě by ze zdravotního hlediska bylo dobré dodržet šestinedělí. Na zkušenosti jsem se zeptal dvou maminek, které mají za sebou již dva úspěšné porody.

Andrea: Neužila jsem si to

Při prvním dítěti jsem šestinedělí dodržela. Bála jsem se. U druhého ale ne. Zkusili jsme to po pěti týdnech, ale moc jsem si to neužila - bolelo mě to, ale ta bolest byla jen zakódovaná v hlavě.

Veronika: Bylo to super!

Nevydrželi jsme to s manželem ani tři týdny. Měla jsem na něj pořád děsnou chuť a bylo to super! Šestinedělí jsem nedodržela ani jednou.

A závěrem názor kamarádky Elišky, která ještě miminko neměla.

Eliška: Šestinedělí dodržet chci

Moc to neřeším, záleží asi na tom, jaký má člověk porod. Může to být v pohodě. Kamarádka měla tak těžký porod, že neměla na sex náladu další dva měsíce. Mohl za to i její manžel, protože byl u porodu, a jak byl těžký, tak jí pak řekl, že bude ještě dlouho trvat, než se na ni bude moct podívat. Každopádně šestinedělí dodržet chci, abych nedostala nějakou infekci.

Téma dne 9. května 2011: Sex po porodu

Pište mi své zkušenosti s milováním po porodu, milé čtenářky...

  • Bylo to fajn, nebo něco selhalo?
  • Dodržela jste šestinedělí?
  • Změnily se vám milostné touhy?
  • Ještě miminko nemáte, ale tohle téma řešíte?

Nestyďte se a podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenářkami našeho magazínu. Poraďte, pomozte, diskutujte. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pondělí 9. května 2011 ve 14.30 hodin. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění příspěvku a získání krásného dárku, nezapomeňte uvést do předmětu mailu heslo: SEX PO PORODU. Váš příspěvek ať je také dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A ten slíbený dárek? Na jednu z vás čeká intimní pěna GYNTIMA fytofontana a dvě knížky z nakladatelství GRADA: Penis a Vagina.

darek

Reklama