Zpěvačka Petra Janů (55) zavdala příčinu mnoha milostným pletkám. Věc se ale netýká jejího soukromí. Ba naopak, Petra Janů sice přibývajícími léty mládne, ale žádné mladé milence si nehledá. Její recept na dobrou pohodu a kondici je poměrně jednoduchý. „Člověk musí hledat ve všem něco pozitivního,“ říká stále usměvavá stálice naší hudební scény.

Třicet let s jedním manželem jí uteklo jako voda, rozhodně nelituje a nehodlá společné soužití za nic na světě vyměnit. Na otázku, v jakém věku ženy je sex nejlepší, štíhlá zpěvačka s jiskrou oku s jistotou okamžitě odpovídá: „Sex je skvělý v každém věku a po padesátce je naprosto perfektní.“

Petra Janů má ve svém repertoáru dvě písničky, při kterých ženy různých věkových kategorií ztrácejí hlavu, což se prý jí stát nemůže.
„Je to píseň Už nejsem volná, při které se dokonce mnohé ženy i vdávaly. Pak mají lidi strašně rádi písničku A pak že je to hřích. Od mnoha žen vím, že je tato melodie provázela v různých životních situacích, třeba když byly poprvé se svou láskou samy. Díky těmto písničkám jsem prý dala dohromady hodně párů. A to si představte, že se mi před časem stalo, že mi u tak často zpívané písničky, jako je Už nejsem volná, najednou vypadl text. Nezbylo než se omluvit a začít znova. Diváci se aspoň mohli přesvědčit, že nezpívám na playback, a tleskali o to víc,“ řekla se smíchem.

Zdroj: Korzo

VVS: x=3

Znáte některou z písniček, o kterých Petra Janů mluví? A jak působí na vás? Nebo máte radši jiné její písně? Nebo vám tenhle druh hudby vůbec nic neříká? A co říkáte na sex po padesátce? Máte už zkušenosti? Nebo vás teprve čeká?

Reklama