sex

Mnozí lidé žijí v předsvědčení, že sex patří jen a pouze do ložnice. Pravda, část z nich s tímto přesvědčením vede celkem spokojený život. Možná to jednoho z partnerů začne časem nudit, možná taky ne. Ale přesto, proč nevyzkoušet milování i někde jinde? Stereotyp byl a bude v sexu vždy jen na škodu.

Milování na netradičních místech určitě patří k oblíbeným způsobům zpestření milostného života. Můžete to vyzkoušet v přírodě, na veřejnosti, v autě… A už jste to zkusila v práci? Taková rychlovka na pracovním stole, na záchodě nebo kdekoliv jinde na pracovišti nezní zas tak špatně. Někteří dokonce tvrdí, že rychlovky jsou zaručeně vzrušující téměř vždy a téměř všude. Přinejmenším budete mít na co dlouho vzpomínat.

sexMohlo by se zdát, že pokud zrovna nepracujete ve vykřičeném domě nebo pornostudiu, sex v práci se vás netýká. Omyl! Podle nedávno provedeného výzkumu zažila sexuální hrátky na pracovišti téměř polovina dotázaných. Sex na pracovišti tedy není až tak neobvyklý jev. Nemusí se nutně týkat jen kolegů. Fakt, že s partnerem nepracujete pro stejného zaměstnavatele, není přece překážkou. Alespoň v některých případech.

Nabízí se hned několik možností, jak dostat partnera za vámi do práce tak, abyste zůstali sami. Pokud ovšem neděláte v nepřetržitém provozu a směnu nedrží vždy několik lidí. Prostě mu jen nabídnete, jestli se nechce podívat, jak to u vás vypadá. Nebo sedíte ještě v práci, všichni odešli, ale vám se stále nedaří dokončit přidělaný úkol. Váš protějšek vás možná rád v práci navštíví a přinese večeři.

Chcete vědět, co si o sexu na pracovišti myslí jedna z vás? Přečtěte si, co nám o své zkušenosti napsala jedna z těch, které se to nebály vyzkoušet.

V práci? Nikdy! A nebo snad…

Proč v práci, když to jde i doma a bez diváků? Tak tenhle názor jsem zastávala ještě před dvěma lety, a kdyby mi někdo tvrdil, že ho změním, ťukala bych si na čelo. Už jenom ten pocit, že budeme odhaleni nadřízenými nebo kolegy, ve mně vzbuzoval úzkost. Být to u mě v práci, dávám okamžitě výpověď.

sexBylo léto, on měl dovolenou a já byla čerstvý absolvent bez práce. Domluvili jsme si, že spolu strávíme další krásný týden. Tu sobotu byl na programu výlet do zoo. Cestou jsme míjeli kanceláře, kde přítel pracoval. Už ráno říkal, že se tam musí stavit pro nabíječku na mobil, kterou tam zapomněl, a tak jsme tam šli.

V kancelářích nikdo nebyl, ačkoliv o víkendech se tam prý taky pracuje. Chvíli hledal nabíječku. Pak se mi najednou vynořil za zády a začal mě líbat na šíji. Jak prozíravé, on vždycky věděl, co a kde má dělat. A tohle mě vždycky dostane. Netrvalo dlouho a já přestala vnímat, kde vlastně jsem. Posadil mě na svůj stůl, vyhrnul sukni a… Však víte, jak je to dál.

Trvalo to asi pět minut. Bylo to krásné, jiné, vzrušující, ale zároveň jsem se hrozně bála odhalení. Někde jsem četla, že obava, že budete při sexu odhalen, u někoho způsobuje lepší výkon. Což byl určitě i jeho případ, u mě to možná ubíralo. Ale zážitek to byl krásný, a kdybych měla ještě příležitost, jdu do toho zase!

A co vy? Vyzkoušela jste už někdy sex na pracovišti? Jaké to bylo? Šla byste do toho zase?

Reklama