„Jsem docela náruživý a ani po patnácti letech manželství mě manželka neomrzela a obvykle spolu spíme tak čtyřikrát týdně. Teda spávali jsme. V posledních dvou měsících se ovšem tento počet dost snížil. Kateřina se totiž rozhodla, že mi intimnosti dovolí jen v případě, že si je zasloužím,“ stěžuje si Jiří.

647099ac6966aobrazek.png
Foto: Shutterstock

Toho manželka postavila před hotovou věc a odmítla jakékoli diskuze. Domnívá se totiž, že Jiří se až moc věnuje svým koníčkům a kamarádům a zapomíná se dostatečně věnovat pomáhání v domácnosti.

„Nevím, co ji to najednou popadlo. Asi nějaká krize středního věku. Je pravda, že když po mně něco chce, trvá opravdu dlouho, než se k tomu dostanu, ale vždycky to nakonec udělám. A už spolu takhle fungujeme patnáct let. Nechápu, proč bych si měl sex zasluhovat. Jí to přeci snad taky dělá radost, ne?“ ptá Jiří.

Přestože s novou situací u sebe doma nesouhlasí, manželka je podle něj nekompromisní. Každý týden mu zadává několik úkolů a na konci týdne vyhodnocuje jejich splnění. Když je splní, a ještě to je podle jejích představ, odmění se svému muži v posteli.

„Na druhou stranu musím říct, že když mě odmění, opravdu to stojí za to a dělá věci, o kterých jsem si dřív nechat leda zdát. Už spolu ale nespíme čtyřikrát týdně ale jen jednou a taky ne pokaždé, protože seznam toho, co musím udělat, se mi mnohdy nepovede dotáhnout do konce,“ uzavírá Jiří.

Zdroj: respondent Jiří

Čtěte také:

Reklama