NOVINKA: Natural & Easy Illuminating Blondes

Blond vlasy nikdy nevyjdou z módy. Blonďatou hřívou se pyšní dokonce téměř 30% žen. Někdy ale není úplně jednoduché najít ten správný odstín, který vypadá přirozeně. Proto Schwarzkopf uvádí na trh novou kolekci Natural & Easy Illuminating Blondes, která rozšiřuje portfolio oblíbené značky Natural & Easy. Obsahuje dva neodolatelné, přirozené odstíny s vícebarevnými odlesky, které Vaše vlasy šetrně zesvětlí a obarví v jediném kroku.

vlasy

Barvy Natural & Easy Illuminating Blondes se mohou pochlubit inovativní technologií Color-Mix, která obsahuje směs tří dokonale sladěných barevných tónů, jež ve výsledku vytvoří skutečně přirozený barevný výsledek – tak krásný, jak příroda sama chtěla. Jedinečné nové složení je zároveň obohaceno o vzácné pečující sérum Nutritive Oil. Jde o koncentrovanou směs pečujících olejů, kterou vyvinuli odborníci na vlasovou kosmetiku značky Schwarzkopf. Receptura tak zajistí šetrné zesvětlení vlasů až o dva odstíny, a zároveň jejich obarvení – to vše v jediném kroku. Vlasy budou dokonce až o 30% lesklejší*. 

Inovované složení vlasových barev řady Natural & Easy obsahuje přírodní přísady z oleje z para ořechů a prvosenkového oleje, které zvýrazní barevné odlesky, díky nimž vlasy získávají přirozeně krásný vzhled.

  • Olej z para ořechů pochází z plodů juvie ztepilé, která roste v Jižní Americe. Jde o velmi lehký, a přesto výživný olej, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny, selen a vitamíny. Olej z para ořechů se doporučuje používat na suché, lámavé a poškozené vlasy. Pomáhá regenerovat roztřepené konečky a vlasy bez lesku, které jsou pak díky němu hebké a hedvábné na dotek.          
  •   Prvosenkový olej se získává ze semen prvosenky jarní a rovněž se vyznačuje vynikajícími hydratačními a antioxidačními vlastnostmi, takže dokonale pečuje o vlasy. Prvosenkový olej je výjimečně jemný a obsahuje esenciální mastné kyseliny, které slouží jako stavební látky celé řady molekul v lidském těle.

Produktová řada Natural & Easy Illuminating Blondes nabízí 2 přirozeně zářivé odstíny plné třpytivých odlesků – pro zdravě vypadající a přirozeně krásné vlasy s až 30 % více lesku:

  • NOVINKA! 522 Světle plavé stříbro
  • NOVINKA! 523 Zářivá ledově plavá

Barvy Natural & Easy pořídíte v obchodech za DMOC 134,90 Kč.

*V porovnání s předchozí recepturou

Reklama