Snad každá žena ví, co jsou to premenstruační bolesti.

To, co všechny zažíváme pravidelně každý měsíc, se stalo běžnou rutinou, kterou v mnoha případech řešíme prášky, které nám od bolestí uleví.

Většina pilulek má ale vedlejší účinky a řada jejich složek našemu organismu neprospívá, když už ne zcela škodí.

 

V tomto článku vám přinášíme tip na jiné řešení!
Přečtěte si, co po zkušenostech s vitaminovým sprejem říká čtenářka Jitka:

 

„Při menstruací jsem zažívala nepříjemné stavy, asi jako většina z nás, bolesti břicha a hlavy, únavu, podrážděnost a nervozitu, což nebylo příjemné ani mně, ani mému okolí. Jednou mi manžel jako dárek přinesl Vitamist LadyMate. Tento sprej jsem začala aplikovat každé ráno dva vstřiky a během menstruace 2x denně  (to už si musí každá sama vyzkoušet, jestli méně, nebo více). Průběh menstruace byl velice klidný a bolesti téměř zmizely. Zjistila jsem, že již nemusím používat žádné prášky, které jsem dříve používala na potlačení bolesti. Říkala jsem si náhoda, ale další měsíc byl opět v pohodě. Od této chvíle se LadyMate stal mým pomocníkem pro zvládání nepříjemných stavů a vozím ho stále s sebou, tím, že je maličký, není to žádný problém. Po dobu, co LadyMate používám, jsem ho doporučila i mnohým kamarádkám a i ony si tento produkt velmi pochvalují.“

 

Co je to LadyMate

LadyMate je soubor vitaminů, které obsahují výlučně přírodní živiny a bylinky. LadyMate obsahuje ingredience staletí používané na stimulaci zdraví a pohody, kombinované s vitaminy skupiny B pro zvýšenou produkci energie.

 

Výzkumníci a vědci v týmu Vitamist vyvinuli LadyMate na pomoc při nedostatku energie, napětí, podrážděnosti, depresi, nechuti k sexu, opucháním a ostatním symptomům spojeným s premenstruačním syndromem. Úspěchu tohoto produktu je dosahováno správnou kombinací Thiaminu, Niacinu, kyseliny pantotenové, vitaminu B12, B6 a E, betakarotenu a další bylinné základny.

Vitaminy skupiny B jsou nevyhnutelné pro tvorbu energie a podporují imunitní systém, beta-karoten si získává uznání jako podpůrný prostředek zvyšování imunity.

LadyMate také obsahuje olej z Prvosenky, která roste ve Skalistých horách a blahodárně působí uvolňujícím účinkem od nepříjemností spojených s premenstruačním syndromem a od deprese.

 

Mnohé ženy užívají LadyMate spolu s Multi-vitaminem Vitamist® pro dospělé, aby si zabezpečily přísun potřebných živin pro tělo a pomohly mu pracovat přirozeným způsobem.

 

Velmi dobře si uvědomujeme, že ženy mají specifické nároky na přísun a složení vitaminů. Proto Farmaceutická společnost MAYOR Pharmaceutical Laboratories, USA vyvinula a patentovala novou sprejovou aplikační formu produktů VITAMIST, která je určena právě Vám, ženám.

VitaMistÒ B12

Tyto produkty se aplikují na vnitřní strany tváří, které jsou velmi dobře propustné a bohatě krevně zásobené.

Jednoznačnou předností sprejové aplikace preparátů VitaMist je okamžitá absorpce v průběhu 2-3 minut a průnik přímo do krevního oběhu a tkání. Sprejová forma podávání látek podle prestižní referenční lékařské publikace Physicians’ Desk Reference dosahuje až 90% míru absorpce, což je víc než intramuskulárně podané léčivo. VitaMist B12 dosahuje téměř dokonalého účinku bez bolestivých vpichů, tedy jednoduše a pohodlně.

Doplňková výživa ve spreji VitaMist díky jednoduchosti užívání a rychlému vstřebávání představuje ideální prostředek k uspokojení specifických požadavků, které ženy mají na pravidelný přísun vitaminů.

 

Vitamist Prenatal pro zdravý vývoj plodu bez kompromisů

Společnost MAYOR Pharmaceutical Laboratories nabízí i kombinaci vitaminu pro těhotné a kojící ženy, jako i pro ženy plánující rodinu. VITAMIST Prenatal zabezpečuje vyvážený přísun vitaminů rozpustných ve vodě a tuku, převážně thiaminu, niacinu, vitaminů B6, B12, D a E (všechny vitaminy zabezpečující energii), kyseliny listové a panthotenové.

Tento sprej s obsahem výživových doplňků neobsahuje pšenici ani její deriváty, mléčné výrobky či deriváty mléčných výrobků, plniva, vazebné látky, vosky či jiné nestravitelné složky, které se nacházejí v tabletách. Mohou ho proto bezpečně užívat i ženy trpící alergiemi či dietními omezeními.

Od dnešní doby, nemusí ženy trpět a ani nemusejí nechávat trpět své maličké ratolesti, které se velmi bojí injekce.

 

 

O kvalitě zmíněných produktů se můžete sami přesvědčit na  www.mavilana.cz

Reklama