ROWENTA VYSOUŠEČ VLASŮ SILENCE PREMIUM CARE (CV7920F0) je určen pro každou ženu, která pro vytvoření dokonalého účesu volí fén a oceňuje rychlé a zdravé vysoušení.

Vysoušeče vlasů řady Premium Care jsou výkonnější, a dokonce 5x tišší než ostatní AC vysoušeče, a to díky patentovanému systému odhlučnění SILENCE PREMIUM CARE. S profesionálním AC motorem a vysokým příkonem 2300 W je vysoušení extra rychlé, a navíc má až 3x delší životnost.

Rowenta

Pozor! Barvené, jemné a poškozené vlasy jsou více chráněny díky funkci HYDRA PROTECT, která umí automaticky nastavit optimální kombinaci teploty a proudu vzduchu. Péči o vlasy také zajišťuje povrch s kašmírovým keratinem a arganovým olejem – společně s funkcí ionizace je zajištěna dokonalá hydratace.

Vybavení vysoušeče je ultra úzký koncentrátor (8 mm) a difuzér pro přirozené vlny a objem. Účes si můžete dokonale zafixovat skutečně studeným vzduchem. Nastavení teploty a rychlosti je možné díky třem stupňům nastavení teploty a dvěma stupňům nastavení rychlosti – pokud opravdu spěcháte, stačí použít funkci BOOST s výstupem vzduchu 120 km/hod.

Rowenta

Běžná cena je 2499 korun (89, 90 €).

www.rowenta.cz