KOLORKY jsou vyrobeny z přírodních a obnovitelných materiálů, neobsahují škodlivé příměsi, nejsou běleny chlórem a nejsou parfemované, proto mohou používat označení EKO. Plenky jsou šetrné k životnímu prostředí i citlivé dětské pokožce a zároveň zaujmou svým designem a obalem.

kolorky

  • Jana firmu Kolorky.cz založila v roce 2016, proces příprav a výroby plenek popisuje takto: „Tvořila jsem je s láskou k dětem a přírodě, s úctou k designu a s vášní pro krásné věci.“. Nyní uvádí na trh první design ekoplenek, pro který zvolila nadčasové proužky.

kolorky ekoplenky

  • Jako jediné české plenky budou pravidelně měnit své barevné provedení a tím i garderobu malých nositelů. Jejich poznávacím znamením je černobílý obal, který nechá vyniknout průhledu s aktuálním barevným designem plenek.  A protože myslí i na radost maminek, balení bude chodit ukryté pod vrstvou krásného hedvábného papíru.

kolorky ekoplenky

  • Jsou k dostání na oficiálním webu www.kolorky.cz , a to ve variantě týdenní, 14 denní či měsíční. Rodiče si tak v klidu naplánují zásoby a místo průběžného dokupování získají daleko důležitější čas pro děti i sebe.  
Reklama