Přišel se mrtvý dědeček se čtenářkou Peggy89 rozloučit, nebo stál před dveřmi do babičina pokoje z jiného důvodu? To se čtenářka asi už nedozví. Strach jí totiž zahnal do úzkých. Více v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Druhou přispěvatelkou k dnešnímu tajemnému tématu je čtenářka Peggy89. Píše, že se setkala se svým mrtvým dědou...


Takové ty tajemné věci kdy jdete večer za tmy domů a slyšíte jak za vámi někdo jde a vy se po shlédnutí hororu z předešlého večera bojíte jsem už zažila opravdu hodně, ale v době kdy mi bylo asi 9 let se mi opravdu jedna tajemná věc stala. Byl podzimní večer a už nevím ani pro co, ale rodiče mě poslali pro něco dolů k babičce. Na chodbě už byla tma a tak jsem si rozsvítila. Sešla jsem schody a na chodbě před dveřma od babi jsem u schodů ke sklepu zahlédla něco divného. Otočila jsem se a vidím dědu. Na tom by nebylo nic divného jenže děda byl v té době už 2 dny mrtvý. Chvíli jsem tam vyděšená stála a koukala na šedivou průsvitnou postavu, která jako by mi chtěla něco říct, ale v tu chvíli jsem začala křičet a utekla k babi. Od té doby i teď po 14 letech když potřebuju večer k babi tak těmi místy procházím opravdu rychle. Moc lidí mi to sice nevěří, ale opravdu se to stalo. Já si říkám, že se možná jen chtěl rozloučit. Vždycky jsme si spolu rozuměli a když u něj byli máma s tátou, babi a sestrou naposledy na návštěvě v nemocnici chyběla jsem jen já, protože jsem měla ten den flétnu a rodiče si říkali: je škoda to zameškat, pojedeš příště, ale ještě ten den po jejich návštěvě děda umřel. Ted lituji, že jsem z té chodby utekla, ale přece jen mi bylo jen blbých 9 let.
Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Třetí otázka do soutěže: Poznejte filmovou ukázku zní...

  • Kdo ve filmu ztvárnil hlavní roli operního pěvce?

Téma dne 23. března 2012: Setkání s tajemnem na vlastní kůži

  • Setkala jste se někdy s tajemnem?
  • Máte nějaký vlastní strašidelný zážitek?

Tak sem s ním! Posílejte mi své příběhy na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání strašidelného dárku, posílejte příspěvky nejpozději 23. 3. 2012 do 15.00 hodin a délka příspěvku ať je alespoň rovna tomuto odstavci, může být ale i delší samozřejmě. Jaký že dárek můžete získat? Dvě z vás dostanou zajímavé strašidelné knížky. Pro jednu přispěvatelku tu mám dva díly Upířích deníků L. J. Smithové - Temné vize Odhalení a Stefanovy deníky Chuť krve z nakladatelství FRAGMENT. Druhou z vás čeká knížka Eden Maguire Krásní mrtví, taktéž od FRAGMENTu a knížka Tři kruté příběhy s novelami J. D. Kočího, J. Hlávky a R. Šusta z nakladatelství EPOCHA.

Krom dárku můžete s tímto strašidelným tématem získat také body do březnového kola Věrnostní soutěže. Rozdělím strašlivý nášup celkem 10.000 bodů mezi pět přispěvatelek nějakým náhodným klíčem.

kniha kniha

kniha kniha

Reklama