Jaký bude program akce?

Čtenářky, které se přihlásí a my je vybereme, budou mít možnost zúčastnit se setkání s dermatoložkou a výživovou poradkyní. Hlavním tématem bude atopický ekzém. Možná patříte mezi ty pacientky, které zajímá spousta otázek, řešíte léčbu, chcete se vyvarovat chyb v jídelníčku, které zhoršují a dráždí vaše kožní potíže.

Akce se bude konat ve středu 4. 3. 2020 od 17:15 hodin v centru Prahy, blízko Karlova náměstí, adresu ještě upřesníme všem vybraným čtenářkám. Setkání bude trvat kolem 1-2 hodin, počítáme s aktivní diskusí s oběma odborníky. Budete mít dostatek času i prostoru probrat své otázky. My ze setkání připravíme reportáž a nejčastější dotazy zpracujeme jako článek, jak s dermatoložkou MUDR. Hanou Šulcovou, tak s výživovou poradkyní Kristýnou Čmerodovou. Pokud se akce nezúčastníte a téma atopického ekzému vás trápí, můžete se těšit na naše články. Každá z účastnic získá od redakce dárky v podobě přípravků A-Derma pro problematickou pokožku. 

shutterstock-276186284.jpg

Pokud vás zajímá i téma moderní léčby a možnosti zapojení do klinických studií pro pacienty s atopickým ekzémem, i takové téma budete moci na setkání s odborníky probrat. Než přijde lék na trh, mohou jej vyzkoušet pacienti, kteří se zapojí do klinické studie. Určitě budete mít tuto možnost i vy, pokud máte tyto zdravotní problémy.

Partnerem naší akce je společnost Synexus, která se klinickými studiemi zabývá. Jak může nový lék pomoci, si můžete přečíst v našem rozhovoru -> Zapojení do testování nového léku může pacientovi změnit život, říká lékařka Iva Škarpová

Trápí vás atopický ekzém? Chcete se zúčastnit naší akce ve středu 4. 3. 2020 od 17:15 hodin v centru Prahy? Pokud ano, vyplňte nám tento krátký dotazník. Budeme vás informovat, zda jsme vybrali právě vás. Těšíme se na milé setkání, které vám přinese mnoho zajímavých informací.

Přihlaste se na akci -> Anketu najdete ZDE

Pro vyplnění akety musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená

Každá z účastnic získá od redakce dárky v podobě přípravků A-Derma pro problematickou pokožku. 

Reklama