„Sestra Agáta je s manželem Petrem pět let a mají spolu dvě děti. Petr je hodně takový žoviální, rád vykládá přisprostlé vtipy a taky nemá problém s doteky. Takové lidi zrovna nemusím, ale je to sestry, a ne moje volba,“ tvrdí Ilona, která se s Petrem snažila vycházet dobře. Teď se mu ale nemůže podívat do očí.

64b1412089265obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Před dvěma týdny se u nás stavil, protože potřeboval od manžela půjčit nějaké nářadí. Byla jsem ale sama doma a nechtěla jsem se manželovi hrabat v dílně. Ze slušnosti jsem Petrovi nabídla skleničku, protože jsem měla zrovna taky nalito a on neodmítnul. Nakonec jsme vypili, teda spíš Petr vypil, celou láhev vína a začal být trochu dotěrný,“ popisuje Ilona.

Prý se jí začal svěřovat s tím, jak není spokojený se svým sexuálním životem. Jeho sestře prý stačí, když se milují jednou týdně, ale on by to potřeboval alespoň třikrát. Ilona se snažila převést hovor na něco jiného, protože nechtěla rozebírat sestřin sexuální život, ale nedařilo se jí to.

„Po nějaké době jsem mu naznačila, že už by mohl jít, protože mám ještě nějakou práci. On se teda zvednul, ale místo ke dveřím se rozešel ke mně a začal mě líbat s tím, že když nechce sestra, mohla bych chtít aspoň já. Okamžitě jsem se mu vytrhla a vyhodila ho, ale mám z toho hrozný pocit. Druhý den mi napsal omluvnou zprávu a prosil mě, ať sestře nic neříkám. Jenže já nevím, co mám dělat. Nechci jí kvůli jedné puse kazit manželství, ale taky před ní nechci mít takové tajemství. Bojím se, že když jí to řeknu, bude naštvaná i na mě, ale když jí to neřeknu, tak mě bude tížit svědomí, že jsem jí zatajila takovou věc. Prostě nevím, co si počít,“ uzavírá Ilona.

Zdroj: respondentka Ilona

Čtěte také:

Reklama