Jako děti byla Anna s Marií nerozlučná dvojka. Jistá rivalita mezi nimi byla, jako u většiny sourozenců. Čím byly starší, stupňovala se. Občas si nemohly ani přijít na jméno, i přesto si časem k sobě našly cestu. V dospělosti by jedna bez druhé neudělala ani ránu. Vše se změnilo, když si Marie našla přítele. Už na samém začátku vztahu jí starší sestra před ním varovala. Nejen ona, ale i příbuzenstvo. Maruška na jejich prosby, aby od něj odešla, že mu jde jen o rodinné peníze, nedala. Vzala si ho. Anna dokonce byla sestře za svědkyni, ač jejího nastávajícího nemohla vystát. Po svatbě se však sesterské pouto přetrhalo. Marii už nebavilo poslouchat, jak jdou všichni proti její lásce. Korunu tomu však nasadila starší ze sester, když se švagrem skončila v posteli.
5ad9cd43db131obrazek.png

K jejímu činu Annu vedlo jediné, dobro mladší sestřičky. Ta byla podle jejích slov tak hloupá, že neviděla, co je manžílek zač. Anna jí chtěla konečně otevřít oči, dokonce sehnala i svědectví žen, které s ním během manželství spaly. Ani to Marii nepřesvědčilo, ba naopak. Ještě více sestru nesnášela. Ta se rozhodla k radikálnímu kroku, svedla ho, vyspala se s ním a vše zdokumentovala. Později Marii vše ukázala. Věděla, že to nebyl šťastný krok, ale jediná možnost, jak sestře sundat růžové brýle. 

„Když jsem to viděla, zlomilo mi to srdce. Byl to konec. Zradili mě lidé, na kterých mi nejvíc záleželo. Manžela jsem vyhodila z domu. Tomu se to nelíbilo, chtěl se vrátit. Dokonce mě i vydíral. Vyhrožoval mi, že když ho nevezmu zpět, pustí do světa intimní fotografie a videa, co jsme spolu měli. Už jsem se nedala. Bylo to nejhorší období mého života. Skončila jsem na prášcích na nervy, totálně mě to položilo,“ říká k situaci Marie. „Tehdy jsem si řekla, že ani jednoho nechci nikdy vidět. Dlouho tomu tak bylo. Pak jsem to přehodnotila. Tedy u Aničky. K sestře si opět pomalu začínám nacházet cestu. Nyní, když na to koukám s odstupem času, vím, že ségra to myslela dobře.“

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Reklama