Otěhotněla s mužem, který se na otcovskou roli ještě necítil. Poslal ji na potrat, ale to odmítla. Smířila se s rolí svobodné matky a počítala, že jí rodina pomůže. Rodiče ji nechali bydlet v podkroví, sestra slíbila dodat věci po svých dětech. A to taky udělala. Jenže oproti Petřině očekávání za ně chce zaplatit.

633566d465b52obrazek.png
Foto: Shutterstock

Naprosto mě to šokovalo, když Dana přišla se seznamem, kolik co stojí. A nezapomněla zmínit, že jsou to spíš symbolické částky, ne jako kdybych si šla koupit vše nové. Taky aby ne, když jsou použité!“ zlobí se Petra, která doufala, že je dostane zadarmo. Zatím sice stále ještě pracuje. Ale chce si co nejvíc peněz naspořit na rodičovskou dovolenou, kdy zůstane na vše sama. S alimenty nepočítá, protože otce svého dítěte nehodlá uvést do rodného listu. Nechce s ním už mít nic společného.

„Dana moc dobře ví, v jaké jsem situaci. Čekala jsem od ní pomoc, ale zklamala mě. Přitom ona si nemůže na nic stěžovat. Sice je taky na rodičovské, ale má chlapa. A ten vydělává celkem slušně. Fakt nechápu, o co jí jde! Měla jsem o ní lepší mínění,“ dodává Petra.

Čtěte také:

Reklama