Sourozenci by si měli pomáhat, to je bez debat. Jenže Adéla (29) má pocit, že to, co po ní její sestra chce, už dávno přerostlo v prachsprosté zneužívání její ochoty. Vrcholem všeho byla jejich společná dovolená.

Před půl rokem se Adéle svěřila její starší sestra s tím, že má milence. Byla z toho tajemství poněkud rozpačitá, protože vůči svému švagrovi chová velmi přátelský vztah. Ale na druhou stranu ji velmi těšilo, jakou k ní má sestra důvěru, když jí pověděla takovou intimní věc. Jak ale brzy zjistila, sestře nešlo jen o sdílení novinky s někým blízkým. Jak z ní brzy vylezlo, potřebovala ode mne alibi! Požádala mě, abych ji ten večer kryla. A nejen ten. Řekla svému manželovi, že se spolu budeme chodit každý čtvrtek cvičit. Postupně jsem se stala pravidelnou záminkou pro její tajná dostaveníčka s milencem i v další dny,“ svěřuje se Adéla, která nedokázala říct sestře ne. Bylo jí to ale stále nepříjemnější.

sister

„Už jsem se bála kamkoli vyjít, abych Honzu, sestřina muže, náhodou nepotkala. A když mi náhodou volal, pro jistotu jsem to ani nezvedla. Co kdybych náhodou právě měla být se Sylvou? Vážně psycho! Sestra se mi pořád dokola omlouvala a děkovala, že prý jsem její jediná záchrana. Nikomu jinému by se svěřit nemohla. A aby se mi za mou ochotu nějak odvděčila, zve mě na společnou dovolenou na Kypru! Slibovala, jak si to spolu užijeme a plánovala, co všechno budeme dělat. Musím říct, že jsem se po tom blázinci tady hodně těšila, jak konečně vypnu,“ vypráví dál Adéla. Jenže po okamžiku nadšení často přichází okamžik zklamání.

První den byl super, ale hned ten následující mi Sylva oznámila, že dorazil i její milenec. Dušovala se, že to rozhodně nebylo v plánu. Ale když prý se dověděl, že tu budeme samy, musel za ní. Jak myslíte, že to dopadlo? Jo, strávili spolu vášnivý týden, zatímco já dřepěla sama na pláži nebo v baru. Byla jsem tak naštvaná! Nejraději bych jí poslala do háje i s tou trapnou komedií, kterou musím před jejím mužem hrát. Jenže copak ji můžu potopit?Je to přece moje sestra! Takže i když jí vyhrožuju, že s tím končím a ať si najde jinou zástěrku, nevěří mi to a dál mě využívá. No jo, můžu si za to sama, ale fakt nejsem ten typ, který by dokázal poslat do háje,“ krčí rameny Adéla.

Čtěte také: