Obdivuje vás, protože jste krásná, chytrá a společenská. A asi byste nevěřila, co všechno na vás zbožňuje. Americký lifestylový časopis Elle se zaměřil na několik věcí, které prý na nás muži milují. Například? Ranní rozcuch, flanelovou košili nebo když se na něj zlobíte!

žena1. Miluje váš pot. Ráda sportujete, několikrát týdně si doma v obývacím pokoji dáváte do těla, zpevňujete zadeček, hýždě a bříško. Pořádně se u cvičení zapotíte. A právě jedna z věcí, které na vás váš partner miluje, je prý pot. Ano, čtete dobře. V propoceném tílku, kdy vám stékají kapky potu po čele a místo nad horním rtem se vám leskne, mu připadáte k sežrání!

2. Provokuje vás, když se hádáte. Nerada se hádáte, a když už se na něj jednou za čas rozzlobíte a jste rudá vzteky, on se na vás usmívá! „Muži berou hádky jako adrenalin, líbí se mu, jak na něj křičíte, krčíte čelo a dáváte najevo emoce. Přitahujete ho,“ vysvětluje pro americký časopis Elle vztahová poradkyně Melisa Canvová. „Rychle se vás snaží udobřit a dobývat vás,“ dodává.

3. Neupravené vlasy. Zapomeňte na dokonale vyčesané copy a drdoly, či žehličkou vyžehlené prameny vlasů. Rozcuchané a neupravené vlasy vašeho drahého také umí pěkně rozžhavit. Hlavně po ránu. „Takový účes vypadá přirozeně a sexy a líbí se mužům víc, než vyžehlené prameny,“ říká Melisa Canvová.

4. Obyčejná flanelová košile. Spíte výhradně v saténové košilce? Děláte chybu, muži milují změnu a taková flanelová košile ho také dostane do bodu varu. V kombinaci s rozcuchanými vlasy vás ráno nepustí z postele!

5. Noste kšiltovky. Pokud je váš partner sportovní fanoušek například fotbalu, desetiboje či jiného sportu, v kšiltovce mu budete připadat rozkošná. Zkuste to!

6. Hudební nástroj. Hrajete na klavír, saxofon, housle nebo na jiný hudební nástroj? Pro muže se prý díky tomu stáváte přitažlivější. „Je jedno, zda udáváte rytmus na valše či trubce, díky vašemu hudebnímu nadání po vás touží teď ještě víc,“ říká Canvová.

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama