5b0becd6efe70obrazek.pngMandarinka, magnólie a svěží kokos

Dolce Garden
se díky květu plumérie a bohatému akcentu turecké růže stává nádhernou a jedinečnou kyticí vůní Dolce. Parfumér Violaine Collas zachycuje každou nuanci – v zářících vrchních tónech se nachází šťavnatá mandarinka, neroli a svěží magnólie. Esence z kokosu a jedinečný přírodní extrakt z dužiny bílého ovoce zvýrazňuje delikátní svěžest okvětních lístků. Jemné mandlové mléko nám připomíná tradiční sicilské sladkosti. Vanilka a santalové dřevo podtrhují dokonalou smyslnost plumérie v základních tónech vůně. Jedinečná vyváženost svěžesti a sladkosti, to je nová vůně rozkvetlé zahrady.


5b0beec16dd35obrazek.pngRůže, hruška a med

Křišťálově čistá šťáva pramenící z jemné dužiny hrušky. Růže zalitá zlatým světlem vyzařující její jemnou medovou vůni. Orosené okvětní lístky, chvějící se srdce nektaru. Neochvějná růže vydává svoji nejsladší vůni. Více smyslná než kdy jindy, rozkvétá na březích čisto skvoucího vodního bohatství. Stvořená touto medovou růží, krémově santalové dřevo spojuje šťavnaté tóny s mořskou rosou. Jemné akcenty písku a ambry s lehkým tónem kašmíru, to je identický podpis příběhu parfémové vody Eau d´Issey Pure od značky Issey Miyake.


5b0bf1d55ef88obrazek.pngSlaná vanilka s citrusy

Svěžest citrusových květů ve vůni Olympéa Aqua. Sexy důrazná vanilka a kašmírové dřevo. Paco Rabanne stvořil novou vůni Olympea Aqua pro ženy, které mají rády spíše výraznější vůně. Slaná vůně ve spojení se smyslnou ambrou vytváří tuto specifickou omamnou vůni. Flakon Olympea Aqua se inspiroval svými předchůdci Olympea a Olympea Intense a připomíná oválný piedestal sluncem zalitého skla, který je ozdoben vavřínem. Víčko připomíná křišťál.

5b0bf2a983d8fobrazek.pngRůže s malinami

Revoluce růží, která ničí vaše hranice, připravte se na čirou senzaci. Malinový výbuch vás připraví na delikátní rozkoš. Smyslné santalové dřevo posouvá hranice. Euforická alchymie, zrodila se závislost na štěstí. Když máš všechno, chceš víc. Když máš zlato, toužíš po platině. S Million Lucky od Paco Rabanne se ikonická zlatá povýšila na nejvzácnější kov: platinum.

5b0bf37d8c07bobrazek.pngSantalové dřevo a jasmín

Záře této vůně se otevírá jako květina a rezonuje ve dne v noci. Nevnucuje se, přizpůsobuje se proměnlivé osobnosti. Vzdává hold silným ženám a jejich radosti ze života a vyzývá k tomu být tou, kterou chceme být a přijímat všechny role, po kterých toužíme. Kombinace santalového dřeva, květů jasmínu a ylang ylang, s vábivou vůní Dulce de Leche je sofistikovanou cestou síly, která dodává na půvabu a posiluje ženskost. Promlouvají i další vrstvy: krystalizované boby tonka obtékají a halí vůni do sladké textury. Carolina Herrera nyní zahajuje další etapu této linie a představuje novou vůni Good Girl Légere!

5b0bf5733c283obrazek.pngOstružník moruška s okvětními plátky sedmikrásky

Daisy Love od Marca Jacobse je ženská vůně s mladistvým, ale rafinovaným složením. Otevírá jasný motiv krystalického ostružníku morušky, který se vyznačuje mnohostranným sladkým charakterem. V srdci se krémové slunečné a květinové tóny okvětních plátků stromkové sedmikrásky pojí s hřejivými kašmírovými pižmy a dřevy, které hrají hlavní roli v lahodné a nezapomenutelné závěrečné fáze vůně.


Vůně je vždy důležité vyzkoušet sama na sobě, protože na každém z nás voní jinak. Takže pokud vám kamarádka dá přivonět její vůně na sobě, nemůžete se spolehnout, že na vás bude vůně vonět stejně. Stejné je to s papírky u parfémů, vůně se na vás vždy rozvoní jinak. Jestli tedy o nějaké uvažujete, stříkněte si v parfumerii vůni na sebe a čichejte k ní postupně celý den, abyste věděly, jak se mění a jestli vám budou vonět všechny tóny, které v sobě má.

Uložit

Uložit

Reklama