Renée Zellweger
O módním vkusu herečky Renée Zellweger už snad nikdo nepochybuje. Herečka má v oblibě zejména upnuté modely, které zvýrazní její štíhlou postavu. Křivky Bridget Jones už totiž dávno nemá. Na udílení Oscarů zvolila třpytivé šaty na jedno rameno značky Armani a dokázala tak, že v jednoduchosti je krása.

rene.jpg

Janelle Monae
Naopak výraznou róbu zvolila zpěvačka Janelle Monae. Ta se snažila co nejvíce zazářit, a to doslova. Jiskřivé nápadné šaty pocházely z dílny Ralpha Laurena. Třešničkou na stylovém dortu byla kapuce, která byla součástí šatů. V zadní části měla Monae rafinovaný výstřih.

mon.jpg

Ciara
Americká r&b zpěvačka Ciara čeká třetí dítě a ani to jí nezabránilo vyrazit na Vanity Fair Oscar Party. Svůj požehnaný stav se nesnažila nijak zakrývat, ale spíše naopak na něj upozornila. Objevila se v průhledné síťce s vysokým rozparkem. Dost možná se tím ocitla za hranicí vkusu. 

ciara.jpg

Florence Pugh
Herečka Florence Pugh byla nominovaná na Oscara za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Malé ženy. Zelená róba Louis Vuitton jí krásně seděla. Na volány na šatech se spotřebovalo více než sedmdesát metrů látky. Vypadá to, že se rodí nová módní ikona.

pugh.jpg

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson oblékla na slavnostní předávání cen model od návrháře Oscara de la Renty. Herečka dorazila v doprovodu svého snoubence Colina Josta. Netradiční živůtek a tvar přesýpacích hodin herečce opravdu seděly.

scarlet.jpg

Margot Robbie
Nepříliš nápadité šaty si vybrala herečka Margot Robbie. Vynesla vintage model bez ramínek od Chanelu. Zajímavým detailem byly oddělené rukávy a brož uprostřed živůtku. Celkový look nebyl špatný, ale od Margot Robbie bychom možná čekaly více.

margot.jpg

Foto: Profimedia

Reklama