Tři nové matné odstíny Matte Bravery, Noble Matte Perfection a Matte Unleash a tři metalické Metallic Noble, Metallic Ambition nebo Metallic Potentional rozšiřují nabídku tekutých rtěnek Nu Colour® Powerlips Fluid.
5cc8349bcf3cbobrazek.png

Pro jemné rty

Tato dlouhotrvající tekutá rtěnka obsahuje směs pečujících složek, například avokádový olej, včelí vosk a vitamín E, které ústa pomáhají zklidnit a zjemnit. Rty také chrání a zanechává hebké. Obsahuje kaolin, což je přírodní látka na bázi jílu, která podporuje bohatou, dlouhotrvající barvu.
S tekutou rtěnkou Nu Colour® Powerlips Fluid se krásně zvýrazňují a konturují rty. Navíc díky své snadné aplikaci v jednom kroku se bezchybně nanáší, Nerozpíjí se do linek kolem rtů a nad rty. Také se nemaže a na ústech vydrží celý den.

Čím se liší od ostatních?
5cc834c3dcaf3obrazek.png

Tekutá rtěnka Powerlips Fluid byla navržena tak, aby poskytla účinnou dlouhotrvající barvu na rty, která pokožku vašich rtů také zjemní a zklidní. Tekutá rtěnka Powerlips Fluid je také navržena vlastní technologií Nu Skin Sueded Comfort Cushion, která rty pokryje jemnou jakoby semišovou texturou. Můžete si být jistí, že žádné jiné značky nenabízí tak jedinečné odstíny jako tekutá rtěnka Powerlips Fluid.

Tipy a triky pro práci s tekutou rtěnkou5cc834e10a0e3obrazek.png

  • Aby rtěnka na ústech co nejdéle vydržela, vyvarujte mastných potravin a lesků na rty.
  • Pro jemný odlesk zkuste barvy na rty nanést pomocí štětečku na make-up, před opětovným použitím jej pořádně opláchněte.
  • Konturujte a tvarujte rty nanesením tmavší základní odstín, který necháte zaschnout. Poté naneste světlejší nebo více metalickou barvu pro plnější vzhled rtů.

5cc834afcb12eobrazek.pngVšechny odstíny rtěnek najdete na www.nuskin.com/cz nebo https://www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic.

Reklama