1. Kapesní zrcadlo měří pouze 10 cm, ale zachovává všechny funkce velkých zrcadel a umožní spatřit svou tvář v tom nejlepším světle kdekoli, kam vás život zavede. Je to díky technologii Tru-Lux, která dokonale simuluje denní světlo Trojnásobné zvětšení zajistí, aby jste nepřehlédli sebemenší detail a stále uvidíte dostatek svojí tváře ke zkontrolování celkového vzhledu.
  Senzorické zrcadlo Simplehuman, kosmeticke-zrcatko.cz, 2690 Kč
 2. Beurer Ionizační čistič pleti je vhodný pro domácí ošetření obličeje. Efektivní hloubkové čištění zvyšuje prokrvení pokožky, otevírá póry, poskytuje hloubkovou hydrataci a zabraňuje vysoušení pokožky.
  Iontový čistič obličeje, Beurer, Mall.cz, 1445 Kč
 3. Balení obsahuje 50 ultra jemných absorpčních papírků z přírodního konopí třech romantických vůní, zrcátko a labutěnku.
  Merci Handy parfemované matující papírky, Sephora, 150 Kč
 4. Kořeněné masážítko Wiccy Magic Muscles obsahuje hřejivou směs silic ze skořice a máty peprné, povzbudí krevní oběh a prohřejí a uvolní ztuhlé, bolavé svaly. Aby se krásně vstřebaly, jsou vmíchány do bambuckého a fair trade bio kakaového másla s bio jojobovým a extra panenským kokosovým olejem. Použijte hladkou stranu masážítka na celé tělo, pak ho otočte a hrbolatými fazolkami adzuki namasírujte zvláště ztuhlé partie.
  Masážítko Wiccy Magic Muscles, Lush.cz, 295 Kč
 5. Jemné tělové ubrousky s deodoračním účinkem. Extrakt zeleného čaje, lékořice a další složky poskytují podpaží šetrné ošetření. Příjemná květinová vůně neutralizuje nepříjemný zápach a zanechává svěží pocit.
  Tělové ubrousky s deodoračním účinkem, Misshashop.cz, 110 Kč/15ks
 6. Sprej pro okamžité zakrytí odrostů L’Oréal Paris Magic Retouch je dočasný barevný sprej v několika přírodních odstínech, který v jediném kroku překryje šedivé odrosty. Tajemstvím spreje je barevný pigment, který dokonale přilne k vlasu a bezpečně vydrží až do dalšího umytí vlasů šamponem.
  Sprej pro okamžité zakrytí odrostů, L’Oréal Paris Magic Retouch, 199 Kč
Reklama