Točí se kolem nich atraktivní kolegyně či kolegové, ale ony mají oči jen pro svou partnerku či partnera. Řeč je o hvězdách filmového plátna, pro které není manželství jen prázdným pojmem.

Pierce Brosnan a Keely-Shaye Smith – 15 let manželství

Herec Pierce Brosnan (63) je ztělesněním věrnosti. Krátce po škole se seznámil se svou první ženou, o pět let starší herečkou Cassandru Harris. Přišel o ni po sedmnácti letech, kdy podlehla rakovině vaječníků. O tři roky později (1994) se seznámil se svou současnou ženou Keely-Shaye Smith, s níž má dva syny.

pierce

Zdroj foto: s_bukley / Shutterstock, Inc.


Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness – 20 let manželství

Jeden z nejvíce sexy herců a sympaťáků Hollywoodu Hugh Jackman (48) nedá dopustit na svou manželku Deborru-Lee Furness (61), se kterou se oženil v roce 1996. Nerozdělil je ani fakt, že nemůže mít děti, to vyřešili adopcí.

hugh

Zdroj foto: Everett Collection / Shutterstock, Inc.


Tom Hanks a Rita Wilson – 28 let manželství

Dali se dohromady na „place“ už v roce 1985 a o tři roky na to se vzali. Tom Hanks (60) a Rita Wilson (60) platí za jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu!

tom

Zdroj foto: Tinseltown / Shutterstock, Inc.


Meryl Streep a Don Gummer - 36 let manželství

Jedna z nejoblíbenějších hereček současnosti Meryl Streep (67) jistě neměla o pozornost mužů nouzi. Přesto má v jejím životě místo jen jediný muž – sochař Don Gummer, kterého si vzala v roce 1978 a má s ním čtyři děti.

meryl

Zdroj foto: s_bukley / Shutterstock, Inc.


Kirk Douglas a Anne Buyndens – 62 let manželství

Filmový padouch Kirk Douglas (100) je záporňákem jen filmovém plátně. Od svatby s jeho druhou manželkou totiž uplynulo už neuvěřitelných 62 let! Anne Buyndens (97), s níž má dvě děti, dodnes stojí pevně po jeho boku.

kirk

Zdroj foto: s_bukley / Shutterstock, Inc.


Libuška Šafránková a Josef Abrhám – 40 let manželství

Také mezi našimi slavnými osobnostmi byste našli spokojená dlouholetá manželství. Ukázkovým příkladem jsou Libuška Šafránková (63) a Josef Abrhám (77), kteří nespočetněkrát ztvárnili manželský pár také na filmovém plátně. Svoji jsou od roku 1976!

libuska

Zdroj foto: Profimedia

Čtěte také:

Reklama