Zdravím všechny na Žena-in!

Vaše téma mě dneska zaujalo, takže vám posílám svůj příspěvek, trochu trhlý, ale pěkný.

Když jsem byla mladší, šílela jsem po skupině (určitě někomu dost známé) Backstreet boys.

Nedá se říct, že byla můj vzor nebo tak, ale spíše se tam nacházel můj idol, kluk, se kterým bych tenkrát chtěla strávit celý život, samozřejmě jen obrazně.

Můj idol byl Nick Carter, modrooký blonďák, a prostě jsem se rozhodla, že ho chci vidět! U nás koncerty tato skupina nikdy nedělala, jsou moc náročné na naši zemi a asi by moc lidí nepřišlo.

Pak jsem se dozvěděla, že budou mít koncert ve Vídni – bylo to 6. září 1997, nikdy na to nezapomenu!

Čekali jsme tam bezmála asi 6 hodin, než se uráčili přijít, ale nakonec jsem se dočkala! Najednou vystoupila celá skupina na pódium a já nemohla věřit vlastním očím! Byl tam a já ho opravdu viděla! Tenkrát to byl pro mě nepředstavitelný zážitek!

Teď se ale hodně věcí změnilo, ale já jsem zůstala stejná! Teď jsem se zbláznila do dvou hereček a zpěvaček, které bych chtěla strašně vidět! Asi se budete smát, ale je to Natalie Oreiro a Thalie!

Tyto ženy mám moc ráda, líbí se mi jejich styl oblékání a jejich život. Dívala jsem se na telenovely, ve kterých hrály a byly super.

Role Kachorri sedla Natálii přesně na míru! Přiznám se, že v jednu dobu jsem chodila oblékaná jako Kachorra! Trochu pubertální co? Ale nejsem moc stará – 22 let, takže to nevypadalo tak moc strašně!

Nedávno jsem na plese potkala Karla Voříška ze zpráv, on je můj „miláček“, mám ho ze zpravodajství na Nově nejvíc ráda. A hned jsem musela získat fotku! Byl moc milý a vůbec nebyl namyšlený!

Takže nevím, co bych dělala, kdybych potkala Natálku, je přeci jenom o trochu slavnější než Kája! Doufám, že tu bude mít zase někdy koncert a já tam budu moct být! Sice tam budu asi nejstarší, ale to mi nevadí.

Yanina


Milá Yanino,
mnoho známých osobností má své fanynky i ve věku šedesáti let. Na tom, kolik Vám je let, v případě idolů nezáleží. Jen by mě zajímalo, zda byste na Natálii dnes také vydržela čekat šest hodin :-)?

Setkala jste se se svým idolem? Pošlete nám Vaši společnou fotografii a napište, jaký byl a jak na Vás zapůsobil.

Nejzajímavější příspěvky odměníme! Ale až odpoledne Vám prozradíme, kdo vyhrál kosmetický balíček s vůní zeleného čaje The healing garden, kondicionér Dove či hydratační balzám Dove.

                                                             redakce@zena-in.cz
Reklama